Sözcü Plus Giriş

Ebru Şahin kimdir? Hercai dizisinin Reyyan’ı Ebru Şahin’in hayatı…

Ebru Şahin son dönemde Hercai dizisindeki Reyyan karakteriyle tanınıyor. Başarılı oyuncu Ebru Şahin, Reyyan karakteri ile eski bir dava yüzünden kandırılan ve eve mahkum edilen birisini canlandırıyor. Hercai’de Reyyan karakterini canlandıran Ebru Şahin de takdir edilen isimlerden oldu. Kısa sürede merak konusu olan Ebru Şahin’in daha önce Savaşçı ve İstanbullu Gelin gibi fenomen dizilerde de rol aldığı biliniyor. İşte Ebru Şahin kimdir sorusunun cevabı ve hayatı...

Güncellenme: 14:46, 03/08/2019
Ebru Şahin kimdir? Hercai dizisinin Reyyan’ı Ebru Şahin’in hayatı…

Güzelliğiyle ve yetenekli oyunculuğuyla dikkat çeken Ebru Şahin’in hayatı merak ediliyor. Hercai dizisinde, Reyyan karakterini canlandıran Ebru Şahin hakkında birçok detay merak ediliyor. Ekranların yeni yüzlerinden olan Ebru Şahin’in hayatı ile ilgili istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz…

EBRU ŞAHİN KİMDİR?

Şu sıralar Atv ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinde, Reyyan karakterini canlandıran Ebru Şahin’in hayatı şu şekilde. Ebru Şahin, 18 Mayıs 1994 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi almıştır.

İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında rol aldığı Kan Parası filmi ile yaşamıştır. Ardından Babam filmi ve Savaşçı dizisinde rol almıştır.

Şimdilerde Atv ekranlarında yayınlanmakta olan Hercai dizisinde Reyyan karakterine hayat veren Ebru Şahin, 1.66 metre boyunda, 54 kilo ve Boğa burcudur.

Ebru Şahin’in rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Hercai (Reyyan) (TV Dizisi)
2018 – Yasak Elma (Hira) (TV Dizisi)
2017 – İstanbullu Gelin (Burcu) (TV Dizisi)
2017 – Savaşçı (Didem) (TV Dizisi)
2017 – Babam (Nilüfer) (Sinema Filmi)
2016 – Kan Parası (Sinema Filmi)

Yayınlanma Tarihi:11:03,