Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kayıtdışı oyuncu kadrosu: Kayıtdışı 2. bölüm fragmanında Ali Kemal kabristanda duygulu anlar yaşıyor…
Kayıtdışı oyuncu kadrosu: Kayıtdışı 2. bölüm fragmanında Ali Kemal kabristanda duygulu anlar yaşıyor…
Kayıtdışı dizisi güçlü kadroyusla geçtiğimiz hafta yayın hayatına başlamıştı. İlk bölümde izleyici konusunda bekleneni veremediği konuşulan dizi hakkında çeşitli iddialar da gündeme geldi. Peki Kayıtdışı'nın 2. bölümünde neler olacak? Kayıtdışı fragmanında dikkat çeken detaylar...
Magazin 25 Eylül 2017 - 11:15

Geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle yayın hayatına merhaba diyen Kayıtdışı dizisi güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor. Başkalarının yalanları arasında kaybolan ve kendi gerçeğini unutan Ali Kemal’in aşık olmasının ardından yaşanan değişimleri konu alan dizinin ikinci bölümünde neler olarak? Kayıtdışı’nın ikinci bölümünde mezarlık başında duygu dolu anlar yaşanacak.

İLK BÖLÜM HAKKINDA İLGİNÇ YORUM

Erkan Petekkaya, Songül Öden, Dolunay Soysert ve Uğur Polat'ın oynadıkları Fox TV'nin yeni dizisi Kayıtdışı'nda
dikkat çeken bir duruma Mesut Yar, Posta'daki köşesinde bakın nasıl vurgu yaptı:

“Kayıtdışı” (FOX) dizisinin tekrarını izliyoruz. Yanımdaki televizyoncu arkadaş teşhisi net koydu; “Mesut, Erkan Petekkaya dediler ama buradaki başrol gözlüğün be anacığım”…

Dizinin en kritik sahnelerinde tam ekran güneş gözlüğünü görünce “Dalga geçme” bile diyemedim.

Güneş gözlüğünün performansını görünce eşyalar da oyunculuk topuna girdi desek abartmış olmayız sanırım!”

KAYITDIŞI 2. BÖLÜM FRAGMANLARI


KAYITDIŞI’NIN İKİNCİ BÖLÜMÜNDE ALİ KEMAL’İN BAŞINA NELER GELECEK?

Kaza yapan aracın direksiyonunda Zeynep’i gören Ali Kemal, şaşkındır. Zeynep'in kazasına sebep olan kişiyi bulmak için Ekrem Adnan'ı görevlendirir ve Adnan kamera kayıtlarından sorumluyu bulmak için harekete geçer. Ekrem'in Avrupa'dan beklediği kurye kaçırılır. Kuryeyi kaçıran Melek'tir ancak sorguladıklarında kaçırdıkları adamın bir turist olduğu yanlış kişinin kaçırıldığı asıl kuryenin ortada olmadığı anlaşılır. Herkesin aradığı kurye nerededir? Ali Kemal'in kardeşi Nejat bulduğu kimsesiz çocuğun ailesini bulmak için harekete geçer. Çocuğun ailesini ararken Tıfıl kaybolur. Zeynep ile yakınlaşmak için yollar arayan Ali Kemal onu etkilemenin bir yolunu bulabilecek midir? Ali Kemal, Zeynep ile epey çalkantılı başlayan ilişkilerini, sıcak bir hale nasıl getirecektir? Ali Kemal'in kızının okulunda Tuğba okulun en yakışıklı ve karizmatik çocuğu Burak'tan hoşlanırken, Burak Tuğba'nın kuzeni İnci'den hoşlanır. Bu durum iki kuzenin arasında büyük bir gerilime neden olur. Ali Kemal, işinin, görevinin ve ailesinin bir çok sorunu ile uğraşırken, Adnan kazanın sorumlusunun Ali kemal olduğuna dair bir kanıt bulur, bu kanıt Ekrem'e ulaşırsa, bu bütün görevin sonu demektir…

KAYITDIŞI DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Erkan Petekkaya

12 Aralık 1971 Diyarbakır doğumlu oyuncu eğitimini Anadolu Üniversite Devlet Konservatuarı’nda almıştır. Daha önceden Cinlerle Periler, Serseri, Beyaz Gelincik, Son Bahar, Hanımın Çiftliği, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Dila Hanım ve son olarak Paramparça kadrosunda yer almıştır.

ERKAN PETEKKAYA SÖZCÜ ile ilgili görsel sonucu

Songül Öden;

17 Şubat 1979 Diyarbakır doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Gümüş, Vazgeç Gönlüm, Acı Aşk, Umutsuz Ev Kadınları, Serçe Sarayı ve Fi adlı dizilerin kadrosunda yer almıştır.

song

 

Dolunay Soysert;

25 Mart 1973 Adana doğumlu oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde ve Nebraska Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim almıştır. Daha önceden Çılgın Bediş, Bir İstanbul Masalı, Omuz Omuza, Hacı, Adanalı, Benim Annem Bir Melek, Muhteşem Yüzyıl, Urfalıyam Ezelden, Seddülbahir 32 Saat ve Bana Sevmeyi Anlat gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

DOLUNAY SOYSERT SÖZCÜ ile ilgili görsel sonucu

Nur Sürer;

21 Haziran 1954 Bursa doğumlu oyuncu daha önceden İlişkiler, Havada Hayat, Kurşun Yarası, Ihlamurlar Altında, Asi, Lale Devri, Tatar Ramazan, Bana Artık Hicran De ve Masum gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

nur-surer

 

Burak Yamantürk;

14 Eylül 1980 Sivas doğumlu oyuncu daha önceden Veda, Tatar Ramazan, Hayat Yolunda, Yasak, Acı Aşk ve İçimdeki Fırtına gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

burak-yamanturk

 

Ali Düşenkalkar;

1 Ocak 1961 Kıbrıs doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Daha önceden Erkek Tarafı, Seni Çok Özledim, Ezo Gelin, Rüya Gibi, Hayat Apartmanı, Hanımın Çiftliği, Dila Hanım, Muhteşem Yüzyıl ve Hayat Sevince Güzel gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

ali-dusenkalkar

 

İsmail Hacıoğlu;

30 KAsım 1985 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Daha önceden Koçum Benim, Bir İstanbul Masalı, Sinekli Bakkal, Hoşçakal Güzin, Firar, Şüphe, Osmanlı Tokadı ve Zeyrek ile Çeyrek adlı dizilerde rol almıştır.

İsmail Hacıoğlu SÖZCÜ ile ilgili görsel sonucu

Tugay Mercan;

Reklamlar
10 Aralık 1982 İstanbul doğumlu oyuncu Haliç Üniversitesi Tiyatro ve Oyunculuk Bölümü mezunudur. Oyunculuğa Bakırköy Belediye Tiyatro’larında başlamıştır. Kollama, Es Es, Suskunlar, A.Ş.K, Asla Vazgeçmem ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

tugay-mercan

 

Serdar Orçin;

21 Ocak 1976 Bayburt doğumlu oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Oyunculuk eğitimi almıştır. Daha önceden Yedi Numara, Gülbeyaz, Mühürlü Güller, Gümüş, Behzat Ç, Muhteşem Yüzyıl, Galip Derviş, Ulan İstanbul, Beş Kardeş ve Oyun Bozan gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

serdar-orcin

Kadim Yaşar;

26 Nisan 1976 Muş doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı mezunudur. 2002 yılında Ekmek Teknesi dizisiyle profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Daha sonra sırası ile Yağmurdan Sonra, Tek Türkiye, Babalar ve Evlatlar, Tatar Ramazan, Kaçak ve Paramparça’nın kadrosunda yer almıştır.

MÜGE BOZ SÖZCÜ ile ilgili görsel sonucu

Müge Boz;

13 Nisan 1984 İzmir doğumlu oyuncu Anadolu Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunudur. Arka Sokaklar, Leyla ile Mecnun, Şüphe, Aşk Emek İster, Gurbette Aşk, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Sevda Kuşun Kanadında gibi dizilerde sahne almıştır.

Son güncelleme: 15:23 - 25.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.