Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
MasterChef Somer Sivrioğlu, yasak aşkıyla Beşiktaş sokaklarında
MasterChef Somer Sivrioğlu, yasak aşkıyla Beşiktaş sokaklarında
TV8'de yayınlanan MasterChef isimli yemek yarışması programında jüri olarak adını duyuran şef Somer Sivrioğlu'nun 18 senelik eşini programda çalışan evli bir editörle aldattığını gündeme getirmiştik. Şimdi ise yasak aşk yaşayan çift Beşiktaş'ta objektiflere yansıdı.
Magazin 26 Şubat 2019 - 10:59

Ömercan ALTAY – SÖZCÜ

Aşçı Somer Sivrioğlu, MasterChef isimli yemek yarışması programında iki çocuğunun annesi ve 18 senelik eşi Aslı Sivrioğlu'nu programın ‘Pınar’ isimli editörüyle aldatmıştı. Yaşanan skandal olayın ardından editör Pınar’ın eşi 2018’in Aralık ayında genç kadına boşanma davası açmıştı. Somer Sivrioğlu’nun eşi Aslı Sivrioğlu ise çıkan haberlerin ardından yaşanan ihanet olayını kabullenemeyerek en yakın zamanda Somer Sivrioğlu ile boşanacaklarını açıklamıştı.

PANİKLEDİLER!

Şuan resmi olarak evli olan Somer Sivrioğlu ve yasak aşk yaşadığı editör Pınar, önceki gün Beşiktaş’ta bulunan bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı. El ele Beşiktaş, sokaklarında dolaşan ikili, fotoğraflarının çekildiğini görünce panikleyerek ellerini bıraktı.

Somer Sivrioğlu ve yasak aşk yaşadığı program çalışanı

Yasak aşk yaşayan ve 18 senelik eşine ihanet eden Somer Sivrioğlu’nun iki çocuğu bulunuyor.

Somer Sivrioğlu ve Avustralya'da yaşayan ailesi

Somer Sivrioğlu ve editör Pınar, bir programda mekanının özel hamburgerini anlatan Hazer Amani'nin arkasında samimi bir ortamda yemek yerken görüntülenmiş hatta onlara Somer Sivrioğlu'nun annesi Ülkü Hanım'ın da eşlik ettiği görülmüştü.

Son güncelleme: 11:11 - 26.02.2019