Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özcan Deniz bakın kiminle evlendi! Feyzan Aktan kimdir? Feyza Aktan ne iş yapıyor, kaç yaşında, hamile mi?
Özcan Deniz bakın kiminle evlendi! Feyzan Aktan kimdir? Feyza Aktan ne iş yapıyor, kaç yaşında, hamile mi?
Özcan Deniz'in kendinden 20 yaş küçük sevgilisi Feyza Aktan magazin gündeminden düşmüyor. Yedi buçuk aylık hamile olan Feyza Aktan aile arasında sade bir nikah töreni ile Özcan Deniz ile evlendi. Peki Feyza Aktan kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor?
Magazin 16 Mart 2018 - 09:24

Feyza Aktan’ın Zekeriyaköy’deki villasında gerçekleşen törende siyah elbise giymesi gözlerden kaçmadı. İlişkilerini gözlerden uzak bir şekilde yaşayan Özcan Deniz Feyza Aktan çifti doğacak oğullarına Kuzey adını verecek. İşte Feyza Aktan kimdir sorusunun yanıtı ve hakkında tüm merak edilenler…

FEYZA AKTAN KİMDİR?

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde evlendikleri söylenen çift dün akşam aile arasında yapılan törenle dünya evine girdi. Özcan Deniz nikahta takım elbiseyle katılırken eşi Feyza Aktan siyah bir elbise giymeyi tercih etti.
feyza-aktan-kimdir

Aslen Antalyalı olan Feyza Aktan, 1993 yılında İstanbul'da doğdu. 1 yıldır birlikte olduğu Özcan Deniz'den erkek bebek bekleyen Feyza Aktan, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmıyor.

45 yaşındaki Özcan Deniz ile evlenen Feyza Aktan, bazı dizilerde yan rollerde yer aldı.

Yeni evli çift, Özcan Deniz’in baş rolünde olduğu Star TV’deki ‘İstanbullu Gelin’in Haziran ayındaki finalinden sonra düğün yapacak.

Son güncelleme: 09:47 - 16.03.2018