Sözcü Plus Giriş

– Zafer Ergin ve Melek Baykal 
zafer-erginArka Sokaklar dizisiyle izleyenlerin gönlünde taht kuran Zafer Ergin 1976 yılında Melek Baykal ile evliydi. Ünlü çiftin evliliği 4 yıl sürdü.

– Okan Bayülgen ve Zeyno Gönenç
okan-bayulgenOkan Bayülgen’le Zeyno Gönenç 1997 yılında evlendi.1998 yılında ise boşanan çift yıllar sonra Bayülgen’in programında evlilikleri hakkında konuşmuştu.

– Olgun Şimşek ve Şebnem Dönmez 
olgun-simsekKomedinin iki ünlü ismi Olgun Şimşek ve Şebnem Sönmez’i birlikte Bir Demet Tiyatro’da izlemiştik. Rol arkadaşı da olan çift 1994 yılında ilişkilerini evlilikle sonuçlandırmıştı. Ancak altı yıl süren ilişkileri sona eren Şimşek ve Sönmez 2000 yılına boşanma kararı aldı.

– Şevket Çoruh ve Günay Karacaoğlu
sevket-coruh
1995 yılında hayatlarını birleştiren ünlü çiftin evliliği tam 12 yıl sürdü. 2007 yılında boşanan çiftin Gülenay isimli de bir kızı var.

– Seda Sayan ve Mahsun Kırmızıgül

mahsun-kirmizigul
Sinan Engin ile evliliğini bitirdikten sonra kendini işine adayan Seda Sayan, 1995’te Maksim’de yaptıkları ortak programda Mahsun Kırmızıgül ile tanışır. Mahsun’un ellerine ve ayaklarına bayılan Seda Sayan 3 yıl süren birlikteliklerinde imam nikahı kıyarlar. Prestij Müzik’in battığı dönemlerde ilişkileri de çalkantılı hale dönüşen ikili, olaylı ve medyatik bir şekilde ayrıldı.

Yayınlanma Tarihi:22:04,