Reklamsız Sözcü

Akşener adına sahte SMS

MHP’de muhalif kanadın olağanüstü tüzük kurultayı için delegelerden imza toplama sürecinde yaşanan bir olay ortalığı karıştırdı.

android-time 13:51 11 Aralık 2015
Akşener adına sahte SMS
MHP’de muhalif kanadın olağanüstü tüzük kurultayı için delegelerden imza toplama sürecinde yaşanan bir olay ortalığı karıştırdı.

Kamil ELİBOL/ANKARA

Devlet Bahçeli'ye rakip olan Meral Akşener adına, bin 232 büyük kurultay delegesine “sahte” SMS atıldı.

Foto: DHA/SÖZCÜ – Meral Akşener adına sahte mesajlar gönderildi

Mesajda Akşener'in olağanüstü kurultay imzaları için Mustafa Mit ve Deniz Bölükbaşı'nı görevlendirdiği yazıldı. Akşener ise, “Bu mesajın benimle hiçbir ilgisi yok. Mustafa Mit MYK üyesi Deniz ağabey de buna gülmüştür” dedi ve yeni bir mesajla delegelere açıklama gönderdi.

AKŞAM ATILDI

Çukurambar'daki ofisinde delegelerle görüşme yaptığı sırada Akşener'in adı verilerek 0.539. 941….numaralı cep telefonundan bin 232 delegeye saat 18.44'de şu mesaj yollandı:

“Değerli üst kurul delegesi ülküdaşım. Olağanüstü kurultay talebi için noter onaylı belgeleri için ilinizde adıma hareket etmeye görevli arkadaşımız Mustafa Mit, Deniz Bölükbaşı. Bilgilerinize sunarım. Meral Akşener”

Bu gelişme üzerine Akşener kendi cep telefonundan saat 19.07'de tüm delegelere bir bilgilendirme mesajı atarak, “Benim adıma imza toplamaya yetkilidir şeklinde gelen SMS'lerin şahsımla bir ilgisi yoktur” dedi.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 13:5211.12.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more