Reklamsız Sözcü

Ayşe Kulin okurlarıyla buluşuyor

Ayşe Kulin, yeni kitabı Tutsak Güneş ile 12 Aralık Cumartesi günü Ankara Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde okuyucularıyla buluşuyor.

android-time 12:14 11 Aralık 2015
Ayşe Kulin okurlarıyla buluşuyor
Ayşe Kulin, yeni kitabı Tutsak Güneş ile 12 Aralık Cumartesi günü Ankara Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde okuyucularıyla buluşuyor.

Kaleme aldığı biyografik eserleri ve romanlarıyla çok okunan yazarlardan biri olmuş ve birçok ödül kazanmış yazar Ayşe Kulin, yeni kitabı Tutsak Güneş ile 12 Aralık Cumartesi günü 15.00 – 17.00 saatleri arasında Ankara Optimum Outlet Alışveriş Merkezi'nde okuyucularıyla buluşuyor.

Foto: SÖZCÜ- Ayşe Kulin’in Tutsak Güneş isimli kitabı raflardaki yerini aldı

Üslubundaki akıcılık ve yalınlıkla büyük övgü alan ve pek çok öykü ve kitapları senaryolaştırılıp beyazperdeye aktarılmış yazar Ayşe Kulin, son kitabında geçmişte hesaplaşmalar, düzenle çatışan tutkular ve insanı dönüştüren aşkları ele alıyor. Okurlarını sarsıcı bir gelecek hayal etmeye davet ettiği, “Tutsak Güneş” kitabında genç bir kadının unutulmaz uyanış hikâyesini anlatıyor.

Ankara Optimum Outlet Alışveriş Merkezi'nde iki saat boyunca okurlarıyla buluşacak olan yazar Ayşe Kulin, yeni romanını anlatıp okuyucuları için kitabını imzalayacak. Yıl boyunca düzenlediği kampanyalar ile Ankara Optimum Outlet Alışveriş Merkezi sanatsal ve kültürel etkinliklerin yanı sıra düzenli olarak gerçekleştirdiği çocuk aktiviteleri ve desteklediği sosyal sorumluluk projeleri ile de ziyaretçilerinin beklentilerine her alanda yanıt veren bir özellik sergiliyor.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more