Sözcü Plus Giriş

Jöleli fena uçtu! Kim tutar seni…

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut, devlet kanalı TRT Haber'de yaptığı açıklamada, Balkanlar'da, Afrika'da, Orta Asya'da, Ortadoğu'da halkın 'İstanbul'dan nasıl yönetiliriz'i konuştuğunu ileri sürdü.

22:31 -
Jöleli fena uçtu! Kim tutar seni…

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Başdanışmanı Yiğit Bulut, “Balkanlar’da, Ortadoğu’da Afrika’da halk İstanbul’dan nasıl yönetilirizi konuşuyor” diyerek şimşekleri yine üzerine çekti. 

 

Yiğit Bulut’un devlet kanalı TRT Haber’de yaptığı açıklamada, “Balkanlar Türkiye’ye doğru dönüyor. Balkanlar bu coğrafyanın merkezine dönüyor. Yunanistan’da Romanya’da Bulgaristan’da bunlar konuşuluyor halkın arasında. Avrupa Birliği’ni boşver Türkiye’yle birlikte yeni bir senaryo ne olabilir. Bu halkın arasında şu anda konuşuluyor. Belki Alman hükümetinin baskısıyla hükümetler konuşamıyor ama halk şu anda Osmanlı İmparatorluğu’nu da çok iyi bilerek, İstanbul’dan nasıl yönetilirizi konuşmaya başladı. Bakın bu çok açık. Ortadoğu’da İstanbul’dan nasıl yönetilirizi konuşuluyor. Orta Asya’da nasıl yönetiliniz konuşuluyor. Afrika’da İstanbul’dan nasıl yönetiliriz konuşuluyor” dedi.

Son güncelleme: 22:34 01.06.2016
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more