Reklamsız Sözcü

Koleos güçlü döndü

Yeni yüzü ve kimliğini yansıtan Kadjar ile Captur’un ardından D segmentinde de yenilediği oyuncusu Koleos’u satışa sunan Renault, SUV model serisini tamamladı.

android-time 09:28 12 Haziran 2017
Koleos güçlü döndü
Yeni yüzü ve kimliğini yansıtan Kadjar ile Captur’un ardından D segmentinde de yenilediği oyuncusu Koleos’u satışa sunan Renault, SUV model serisini tamamladı.

Yeni yüzü ve kimliğini yansıtan Kadjar ile Captur'un ardından D segmentinde de yenilediği oyuncusu Koleos'u satışa sunan Renault, SUV model serisini tamamladı. 2 farklı dizel motorla 4×2 ve 4×4 seçenekleri sunan Koleos'un fiyatı 162 bin 500 liradan başlıyor.

33333333333333

Renault'nun yeni marka kimliğini yansıtan yeni yüzü ile tamamen yenilenen Koleos ülkemizde satışa sunuldu. Marka Kadjar, ve Captur'ün ardından yeni Koleos'un pazara sunulması ile Renault SUV serisini tamamladı. Yeni Koleos tasarımı, konforu ve ileri teknolojiye sahip donanımları ile D-segmenti bir SUV'dan beklenen tüm özellikleri bünyesinde barındırıyor. Güçlü ve kaslı çizgilere sahip tasarımı ile Yeni Koleos 4×2 ve 4×4 seçenekleri ile 210mm zemin yüksekliği sayesinde her türlü arazide sürüş kabiliyeti sunuyor.

555555555555555555555

2 EKİPMAN VE İKİ MOTOR SEÇENEĞİ

Isıtma ve havalandırmalı koltukları,  sınıfının en iyisi arka diz mesafesi ile konforlu bir iç mekan sunan model, eller serbest bagaj kapağı ve panoramik açılır tavan sunuyor. Yeni Koleos'ta Full-LED ‘Pure Vision' teknolojisinin yanı sıra , Aktif Acil Fren Destek Sistemi, Şerit Takip Sistemi, Kör Nokta Uyarı Sistemi, ESC gibi kapsamlı sürüşe yardımcı sistemleri (ADAS) de bünyesinde barındırıyor. 7 ve 8,7 inçlik ekran seçenekleri ile R-LINK 2 multimedya sistemi, eller serbest telefon, navigasyon gibi konfor ve güvenliğe de katkıda bulunuyor. Yeni Koleos Touch ve Icon olmak üzere 2 ekipman seviyesi ve 2 dizel motor seçeneği (1.6 lt.dCi 130 bg. X-tronic otomatik 4×2 / 2.0 lt. dCi 175 bg. X-tronic 4×4 otomatik) ile pazara sunuluyor. Yeni Koleos'un fiyatı 162 bin 500TL'den başlıyor.

ewdwqdqwdqwdqwdqwd

“GÜÇLÜ BİR GERİ DÖNÜŞ GERÇEKLEŞTİRDİK”

Oyak Grubu – Renault Mais Genel Müdürü Berk Çağdaş, “SUV segmenti Türkiye'de son üç yılda kayda değer bir artış kaydetti. D SUV segmenti binek otomobil pazarının yüzde 1,8'ini, D segmentinin ise yüzde 15,5'ini temsil ediyor. Yeni Koleos ile bu segmente güçlü bir geriş dönüş gerçekleştiriyoruz. Kadjar ve Captur'ün ardından Yeni Koleos'un pazara sunulmasıyla müşterilerimize eksiksiz bir SUV serisi sunuyoruz.” dedi.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more