Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Atilla Taş gözaltına alındı
Atilla Taş, FETÖ medya yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında aranıyordu. Gemlik'te verdiği molada yakalandı.
Magazin 31 Ağustos 2016 - 07:34

Atilla Taş, İstanbul dönüşü verdiği mola yerinde tutuklandı. Savcılığın FETÖ/PDP soruşturmasında örgütün medya yapılanmasında yer aldıkları iddiasıyla haklarında gözaltı kararı verilen 35 kişi arasında bulunan şarkıcı ve Meydan gazetesi yazarı Atilla Taş iki gündür aranıyordu. Atilla Taş’ın, Bursa çevresinde olduğunu belirlenince bu bölgedeki güvenlik birimleri de uyarıldı. Atilla Taş, saat 00.30 sıralarında otomobiliyle Bursa’dan İstanbul’a giderken, Gemlik çıkışında mola verdiği dinlenme tesisinde, Gemlik Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yakalandı. Emniyetteki işlemlerin ardından Atilla Taş, gelen özel ekip tarafından saat 04.00’te İstanbul’a götürüldü. ‘Ham Çökelek’ şarkısıyla üne kavuşan 41 yaşındaki Atilla Taş, kapatılan Meydan gazetesinde yazılar yazıyordu.

İLGİLİ HABERAtilla Taş'tan gözaltı tweetleriAtilla Taş’tan gözaltı tweetleri

ATİLLA TAŞ POLİS GÖZETİMİNDE İSTANBUL’A GETİRİLDİ

Firardaki şüphelileri yakalamak için sürdürülen operasyonda dün gece saat 02.00 sıralarında Bursa’nın Gemlik ilçesinde operasyon yapıldı. Operasyonda şarkıcı ve Meydan gazetesi yazarı Atilla Taş yakalandı. Atilla Taş, İstanbul, Asayiş Şube Müdürlüğüne getirildi. 18’i yurt dışına çıktığı tespit edilen diğer şüphelilerin yakalanması için operasyonlar sürüyor.

ATİLLA TAŞ GÖZALTI İDDİALARI SONRASI ŞU PAYLAŞIMLARI YAPMIŞTI

atilla-tas-ic
Son güncelleme: 15:56 - 31.08.2016