Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ucuz uçak bileti almanın püf noktaları
Ucuz uçak bileti almanın püf noktaları
Gezmek herkesin hakkı! Ucuz uçak bileti ya da ucuz otobüs bileti bularak gezmek ise herkesin harcı değil... Peki bilet nasıl ucuza getirilir? İşte cevabı...
Yaşam 21 Eylül 2017 - 12:13

Uçak bileti almak artık çok kolaylaştı. İnsanlar artık kolaylıkla internet üzerinden biletini ayırtıp, seyahat saatini bekleyebiliyor. Şehirler arası yolculuk yapmak çok kolaylaştı. Eskiden bilet aramak, bulmak hem maddi hem manevi olarak zordu ancak şimdi her şey internet aracılığı ile kontrol edilebiliyor.

Alınan biletin tüm işlemleri ve detaylı bilgileri firmanın web sitesinde yer almaktadır. Yanınıza alabileceğiniz maksimum bagaj limitinden, bilet fiyatının neleri içerdiğine kadar tüm bilgiler sitede yer alır. Hatta geliştirilen son sistemde check-in işlemleri bile online olarak tamamlanabilmektedir. Hava yolları veya internetten bilet satışı yapan siteler bu konuda ciddi yatırımlar yapıyor.

Yasalar bu konuda her türlü önlemin alınmasını şart koşuyor. İnternetten uçak bileti almak çok kolay, peki uygun uçak bileti bulmak ne kadar mümkün? Aslında aynı şey otobüs bileti bulmak için de geçerli…

İŞTE UCUZ BİLET ALMANIN YOLLARI

1. Seyahat Tarihlerinizi Esnek Tutun
2. 2. Biletinizi fiyatların en uygun olduğu zamanlarda alın
3. uygun bilet için Biletinizi erken alın
4. Biletinizi geç alın
5. Alternatif havalimanlarına bakın
6. Uçak Bileti Arama Motorlarını Deneyin
7. Farklı havayollarından tek yön bilet bakın

Son güncelleme: 14:43 - 29.09.2017
Yaşam 21 Eylül 2017 - 12:13
Etiketler