Reklamsız Sözcü

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir

Cumhuriyet’in kurucusu Ulu Önder Atatürk’ün dediği gibi...

Sözcü İstanbul
android-time 06:31
Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
Cumhuriyet’in kurucusu Ulu Önder Atatürk’ün dediği gibi...

Seçilmiş hükümeti tankla, topla, savaş uçaklarıyla devirmeye kalkışan darbeci FETÖ'cü çeteye en güzel cevabı Türk halkı verdi. Sokağa çıktı. Tankların önüne yattı. HALK, TARİHİ BİR DEMOKRASİ DESTANI YAZDI…

Demokrasiden yanayız

Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devleti, önceki gece kanlı bir kalkışmaya sahne oldu… Bunu yapanlar, yıllardır güzide ordumuza sızan FETÖ'cü alçaklardı.
Adeta çıldırmışçasına, halkın onlara emanet ettiği silahları, halka karşı kullandılar. Türkiye'yi kan gölüne çevirdiler, polisleri ve sivil halkı öldürdüler. Kaosa sürüklemeye çalıştıkları ülkeye, karanlık bir gece yaşattılar.
Ama hain emellerine ulaşamadılar. Halkın, polisimizin ve sağduyulu komutanların sayesinde FETÖ'cü kalkışma bastırıldı…
Türk Ordusu'nun şerefli üniforması içine gizlenen bu alçakları ve yaptıkları hainliği nefretle kınıyoruz, lanetliyoruz.
Devletimiz ve şanlı ordumuzun bir an önce, ABD uşağı Feto'dan ve ondan talimat alarak Türkiye'yi ateşe atan kahpelerden temizlenmesini temenni ediyoruz.
SÖZCÜ, ilk günden beri Atatürk'ün izinde gitmiş, onun ilke ve devrimlerini benimsemiş, demokrasinin, laikliğin, hak ve özgürlüklerin yanında yer almıştır.
SÖZCÜ bu çizgideki yayınlarıyla, demokrasiyi sekteye uğratanlara karşı her zaman dik durmuştur, bundan sonra da dik duracaktır…
SÖZCÜ muhalefet de olsa, seçilmiş hükümeti, Yüce Türk Meclisi'ni ve parlamenter demokrasiyi her zaman savunmuştur, savunacaktır.
Devlet içinde odaklanan karanlık güçlere, çetelere, rejimi değiştirmek gibi hain planları olan imam bozuntularına hiçbir zaman prim vermemiştir, vermeyecektir…
Çünkü SÖZCÜ demokrasiye inanır, halkın sandıkla getirdiğini, yine sandıkla götüreceğini savunur.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more