Sözcü Plus Giriş

‘Üfürükçü hoca’ genç kızı çamurlu suda yıkadı! Her satırı ayrı şok

Samsun'da üniversite öğrencisi genç kız baş ağrısından kurtulmak için gittiği 'üfürükçü hoca'dan çıkışta polise koştu. Genç kıza cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen ve 'Üfürükçü hoca' olarak tanınan Ahmet E. tutuklandı. 

null
Güncellenme: 16:18, 28/07/2017
‘Üfürükçü hoca’ genç kızı çamurlu suda yıkadı! Her satırı ayrı şok

Olay, üç gün önce Samsun’un Canik İlçesi’ne bağlı Belediyeevleri Mahallesi’nde meydana geldi. Sürekli kötü rüya gören ve bu nedenle baş ağrısı çeken üniversite öğrencisi 27 yaşındaki F.Ö., tavsiye üzerine yanına 25 yaşındaki kız kardeşi Ü.Ö.’yü de alıp ‘Üfürükçü Hoca’ olarak bilinen Ahmet E.’nin evine gitti. Ahmet E. kız kardeşlere içecek ikramında bulundu. Daha sonra F.Ö. şikayetlerini anlattı. İddiaya göre hoca genç kıza evde çamurlu suda banyo yaptırdı. Okuduktan sonra F.Ö.’nün göğüs, sırt ve kasık bölgesine Aapça harfler yazıp iddiaya göre elle tacizde bulundu.

Kız kardeşiyle birlikte evden ayrılan F.Ö. bir gün sonra polise giderek, başından geçenleri anlatıp şikayetçi oldu. Şikayetin ardından polis, Ahmet E.’yi dün gözaltına aldı. Polise ifede veren ve suçlamaları kabul etmeyen şüpheli, “Atletine yazı yazacaktım. Atleti olmadığı için vücuduna yazdım” dedi.

Polisteki işlemleri tamamlanarak bugün adliyeye sevk edilen Ahmet E. tutuklandı.

Yayınlanma Tarihi:15:38,