Herkesin dikkati onun üzerindeydi…

Monaco Kraliyeti önceki akşam bir moda etkinliğinde boy gösterirken, kameraların takipte olduğu isim geceye derin göğüs dekoltesiyle katılan Prenses Pauline Ducruet oldu.

Herkesin dikkati onun üzerindeydi…

Monaco Kraliyet ailesi üyeleri dün bir moda etkinliğinde bir araya geldi. Kral II. Albert’ın da katıldığı Amber Lounge Fashion Night’ta en çok ilgiyi ise Prenses Pauline Ducruet topladı.

ducreut-abaca-2

1982’de hayatını kaybeden Monaco Prensesi Grace Kelly’nin torunu olan 24 yaşındaki Ducruet, büyük annesiyle olan benzerliğiyle dikkat çekiyor. Geceye derin göğüs dekolteli siyah bir elbiseyle katılan Prenses Ducruet, objektiflerin aradığı isim oldu.

ducreut-abaca-1

24 yaşındaki Ducruet, Monaco Kraliyeti’ndeki en sosyal üyelerden biri. Küçük yaşlardan itibaren sporla ilgilenen Ducruet, atlama sporunda elde ettiği derecelerin ardından ülkesini 2010’da Yaz Gençlik Olimpiyatları’nda temsil etti. Ducruet aynı yıl Avrupa ve Dünya şampiyonalarında da boy gösterdi.

ducreut-abaca-4

Taht sıralamasında 14. sırada bulunan Prenses Ducruet’nin, sirkte fil eğitmenliği yaptığı ve jimnastikle ilgilendiği de biliniyor.

ducreut-instagram-2

2 yıl önce ABD’de yaşamaya başlayan Ducruet, moda dünyasına da adım attı. New York’ta bir tasarım okulunda eğitim alan Prenses, Louis Vuitton’da staj yaptıktan sonra kendi tasarımlarını üretmeye de başladı.

Ducruet ve Prenses Stephanie

Ducruet ve Prenses Stephanie

Prenses Stephanie ve Daniel Ducruet’in kızı olan Pauline’nin ebeveynleri 1996’da boşandı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...