Sözcü Plus Giriş

İstanbul dikkat! Yarın geri dönüyor…

Yağışlarla geçen yaz günleri son birkaç gündür yerini güneşli bir havaya bıraktı. Ansızın gelen sağanaklar sebebiyle zor anlar yaşayan vatandaşlar hava durumuna dair son dakika detaylarını merakla araştırıyor. Meteoroloji'nin son tahminlerine göre İstanbul çevresini geçtiğimiz haftalarda etkileyen sağanaklar yarın geri dönüyor...

07:43 -
İstanbul dikkat! Yarın geri dönüyor…

Yurdun bir kısmını sağanaklar etkilemeye devam etse de yağışlar yerel olarak kendini gösteriyor. İstanbul çevresinde son günlerde mola vermiş olan sağanaklar yarın geri dönüyor. Meteoroloji’nin son tahminlerine göre bugün İç Ege ve Doğu Karadeniz’i etkileyecek olan yağışlar, yarın yurdun tüm kuzey bölgelerine yayılacak.

KUZEY BÖLGELERDE SAĞANAKLAR GERİ DÖNÜYOR

hava-durumu-haberleri-sozcu

İL İL HAVA DURUMU TAHMİNLERİ

BUGÜN HAVA NASIL OLACAK?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Akdeniz'in iç kesimleri, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Denizli, Afyonkarahisar, Kütahya, Uşak’ın doğu kesimleri, Kocaeli, Sakarya, Bilecik, Eskişehir, Bolu, Hatay, Artvin, Ankara’nın kuzey ve batı ilçeleri, Erzurum'un kuzeyi ile Ardahan ve Kars çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Son güncelleme: 11:00 03.09.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more