Jaguar’dan özel showroom

Jaguar’ın tamamen elektrikli ilk SUV’u I-PACE, Bodrum’da Jaguar Electric Zone’da tanıtılıyor. 13 Temmuz-2 Eylül tarihleri arasında Bodrum Yalıkavak Marina’da yer alacak Jaguar Electric Zone, Jaguar I-PACE’i yakından tanımak, elektrikli araç dünyası hakkında bilgi almak ve tüm soru işaretlerine cevap vermek amacıyla çalışıyor.

Jaguar’dan özel showroom

Jaguar'ın 480 km'ye menzile sahip olan, tamamen elektrikli, performanslı SUV modeli I-PACE, Bodrum Yalıkavak Marina'da kurulan konsept showroom “Jaguar Electric Zone”da 13 Temmuz-2 Eylül tarihleri arasında meraklılarıyla buluşuyor.

jaguar_electric_zone_1-kopya

Güçlü spor otomobil performansı ve beş koltuklu SUV rahatlığını bir araya getiren tamamen elektrikli otomobil, dört çeker özelliği ve yükselebilen süspansiyonları sayesinde asfalt yolların dışında da performans sergileyebiliyor. 400 beygir güç sağlayan elektrikli motoruyla 0'dan 100 km/s hıza 4,8 saniyede ulaşabiliyor ve bunu sessiz bir şekilde sağlıyor. Jaguar I-PACE'i yakından tanıma imkanının sunulduğu ve elektrikli araç dünyasıyla ilgili soruların cevap bulduğu Jaguar Electric Zone'da, ön satış işlemleri de gerçekleştiriliyor.

Loading...