Sözcü Plus Giriş

Sakarya’da kar tatili haberi geldi! 9 Ocak Sakarya’da bir ilçeye kar tatili…

Sakarya'da kar yağışı hayatı etkiliyor. Sakarya'da olumsuz hava koşulları nedeniyle Kaynarca ilçesinde taşımalı eğitime bir gün ara verildi. İşte Sakarya 9 Ocak kar tatili açıklaması ve merak edilenler...

10:15 -
Sakarya’da kar tatili haberi geldi! 9 Ocak Sakarya’da bir ilçeye kar tatili…

Sakarya’da okullar tatil mi sorusu sabah okula gidecek öğrenciler tarafından merakla araştırılıyor. Sakarya’da etkili olan kar yağışı sebebiyle kar tatili haberi geldi. İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Kaynarca Kaymakamlığınca buzlanma ve don nedeniyle ilçede taşımalı eğitim verilen okulların tatil edilmesi kararlaştırıldı.

DON VE BUZLANMA OKULLARI SAKARYA’DA TATİL GETİRDİ

Kaynarca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü de konuyla ilgili dün gece öğrencilere gerekli duyuruyu yaptı. Son duruma göre kent genelinde bugün Kaynarca dahil 6 ilçede, taşımalı eğitime tatil kararı verildi. Bu ilçelerin dışındaki tüm okullarda eğitim devam edilecek. Dün de, Taraklı, Akyazı, Karasu, Hendek ve Kocaali ilçelerinde taşımalı eğitim kapsamındaki öğrenciler için bugün eğitime ara verileceği kararlaştırılmıştı.

SAKARYA HAVA DURUMU

Sakarya’da bugün kar yağışı beklenmiyor açık bir hava hakim olacak akşama doğru hava bulutlanacak. Hava sıcaklıklarında yükseliş bekleniyor.

sakarya-kar-hava-durumu
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more