13 Ağustos Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Süper Loto’da ikramiye katlandı!

Süper Loto'da çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango'nun en fazla oynanan şans oyunlarından Süper Loto'da büyük ikramiye 28 milyon 89 bin TL olarak açıklandı. Son 5 çekilişte 6 şanslı rakamı bilen çıkmadı. Oyun sisteminin değiştiği Süper Loto'nun bu akşamki çekiliş sonuçlarını ve daha fazlasını haberimizde sizlere aktarıyoruz. İşte 13 Ağustos Süper Loto sonuç sayfası...

13 Ağustos Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Süper Loto’da ikramiye katlandı!

Haftada üç kez düzenlenen ve yenilenen Süper Loto’da çekiliş sonuçları belli oldu. Bu akşam 21.30’da düzenlenen çekilişte 60 rakam arasından 6 doğru rakamı bilenler büyük ödülü kazanacak. Süper Loto’da büyük ikramiye miktarı ise 28 milyon 89 bin TL olarak belirlendi. Geçtiğimiz günlerde yapılan çekilişlerde 6 şanslı rakamı bilen çıkmamış ve büyük ikramiye devretmişti. İşte 13 Ağustos Süper Loto sonuçları sorgulama ekranı…

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Süper Loto’nun 6. çekilişi bu akşam saat 21.30’da gerçekleştirildi. Süper Loto’da şanslı rakamlar;  13-26-29-33-35-50

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!