15 Haziran On Numara sonuçları açıklandı! On Numara sonuçları sorgulama…

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen On Numara sonuçları açıklandı. Geçtiğimiz hafta yapılan On Numara çekilişinde 5 kişi kişi başı 101 bin TL'lik büyük ikramiyeye hak kazanmıştı. Bu akşam yapılan On Numara çekilişinin sonuçlarını haberimizden sorgulayabilirsiniz. İşte 15 Haziran 2020 On Numara sonuçları...

15 Haziran On Numara sonuçları açıklandı! On Numara sonuçları sorgulama…

Her hafta pazartesi günü yapılan On Numara çekiliş sonuçları belli oldu. Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen On Numara’da bu haftanın şanslı rakamları belirlendi. On Numara’nın son yapılan çekilişinde büyük ödül 5 bilete isabet etmiş ve kişi başı 101 bin TL ödül dağıtılmıştı. İşte On Numara’da haftanın sonuçları…

15 HAZİRAN 2020 ON NUMARA SONUÇLARI AÇIKLANDI

SÜPER ON NUMARA SONUÇLARI DA BELLİ OLDU

Süper On Numara’nın bu akşamki çekiliş sonuçları belli oldu. Her gün internet üzerinden oynanan ve çekilişi gerçekleştirilen Süper On Numara’da şanslı rakamlar şu şekilde;

ON NUMARA OYUNU HAKKINDA

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar) ödenmektedir.

On Numara oyununa 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar, kazanan biletlere ikramiye ödenmesini isteyemezler.

On Numara oyununda, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içinde ibraz edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrar ve ödenmez.

On Numara oyunundan elde edilecek gelir, İdaremizin diğer tüm oyunlarında olduğu gibi kanunlarla belirlenen faaliyetlere kaynak olarak aktarılmaktadır. Bunlar; Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu, Türkiye’nin Tanıtımı, Olimpiyat Oyunları ile Savunma Sanayii Destekleme Fonu’dur.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...