19 Şubat Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto sonuçları öğren! İşte şanslı sayılar!

Sayısal Loto'nun bu haftaki çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından düzenlenen Sayısal Loto oyunuda 6 şanslı rakamı doğru bilerek büyük ikramiyeyi kazanmak isteyenler biletlerini hazırladı. Sayısal Loto'nun bu akşamki çekilişinde büyük ikramiye tutarı 1 milyon 254 bin lira olarak belirlendi. İşte 19 Şubat Sayısal Loto sonuçları sorgulama sayfası.

19 Şubat Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto sonuçları öğren! İşte şanslı sayılar!

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından her çarşamba ve cumartesi akşamları düzenlenen Sayısal Loto’nun bu hafta 1298. hafta çekilişi yapılacak. Saat 21.45’te başlayacak Sayısal Loto çekilişinde şanslı 6 rakam belirlenerek büyük ikramiye açıklanacak. Sayısal Loto’nun 19 Şubat 2020 tarihli çekiliş sonuçlarını sayfamızdan takip edebilirsiniz. İşte Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı.

SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

Sayısal Loto’nun bu akşam yapılan çekilişinde büyük ikramiye tutarı 1 milyon 254 bin 108 lira olarak açıklandı.

SAYISAL LOTO İKRAMİYELERİ NEREDEN ALINACAK?

Sayısal Loto ikramiyelerinin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür. İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğü tarafından ödenecektir.

ŞANS OYUNU ÇEKİLİŞLERİ HANGİ GÜN YAPILIYOR?

Düzenli olarak gerçekleştirilen ve Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunu çekilişlerindeki düzen şu şekilde;

Pazartesi günleri On Numara
Çarşamba günleri Şans Topu, Sayısal Loto
Perşembe günleri Süper Loto
Cumartesi günleri Sayısal Loto

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...