Sözcü Plus Giriş

Elazığ depremi sonrası CHP lideri Kılıçdaroğlu’ndan kritik telefon!

Elazığ'da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Elazığ Valisi Çetin Oktay ile görüştü.

23:11 -
Elazığ depremi sonrası CHP lideri Kılıçdaroğlu’ndan kritik telefon!

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Elazığ’da meydana gelen deprem nedeniyle, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ile telefonda görüştü. Vali Kaldırım'dan ortaya çıkan tablo ile yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Kılıçdaroğlu, Elazığlılara geçmiş olsun dileklerini iletti.

Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'la da görüşen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcısı, Malatya Milletvekili Veli Ağbaba'yı, yürütülen çalışmalara destek verilmesi için görevlendirdi. (İHA)

İLGİLİ HABERElazığ depremi sonrası uzmanlardan uyarılar: Artçı çok daha büyük olabilirElazığ depremi sonrası uzmanlardan uyarılar: Artçı çok daha büyük olabilir İLGİLİ HABERElazığ depremi sonrası Meteoroloji'den kritik uyarıElazığ depremi sonrası Meteoroloji'den kritik uyarı İLGİLİ HABERElazığ'daki deprem sonrası yangın!Elazığ'daki deprem sonrası yangın! İLGİLİ HABERAFAD'dan Elazığ depremi açıklaması: 35 artçı olduAFAD'dan Elazığ depremi açıklaması: 35 artçı oldu İLGİLİ HABERElazığ depremi canlı yayında yakaladı!Elazığ depremi canlı yayında yakaladı! İLGİLİ HABERElazığ'daki 6,8 büyüklüğündeki deprem birçok ülkede de hissedildi!Elazığ'daki 6,8 büyüklüğündeki deprem birçok ülkede de hissedildi! İLGİLİ HABER Elazığ depremi sonrası yıkılan binalar görüntülendi Elazığ depremi sonrası yıkılan binalar görüntülendi
Son güncelleme: 23:28 24.01.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more