Erdoğan, Twitter’dan açıklamalarda bulundu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Türkiye, bugünü ve geleceği bakımından tarihi ve hayati bir mücadele içerisindedir. Neticeleri en az 100 yıl önceki kadar büyük olacak bir mücadeleden, ülkemizin ve Milletimizin menfaatlerini koruyarak zaferle çıkmak için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.

Erdoğan, Twitter’dan açıklamalarda bulundu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medyadan şu ifadeleri kullandı:

* Tarih boyunca hep işgallere, zulümlere maruz kalmış bu coğrafyada, mücadeleden bir an geri kaçarsak, bir an birliğimize beraberliğimize sahip çıkmazsak çok daha büyük bedeller ödeyeceğimizin bilinciyle hareket ediyoruz.

* Bu büyük mücadeleyi verirken, kanlarıyla bu toprakları bize vatan kılan tüm şehitlerimize bir kez daha Allah'tan rahmet diliyorum. Zulme karşı verdiğimiz hak mücadelesi sonuna kadar devam edecektir. Şehitler tepesi boş değildir, boş kalmayacaktır.

* Türkiye haklı mücadelesinden hiçbir zaman geri durmayacaktır. Hiçbir şehidinin kanını yerde bırakmayacaktır. Hiçbir ihaneti unutmayacaktır. Milletimiz yanımızda olduğu sürece her zorluğun üstesinden gelecek, ülkemizi köşeye sıkıştıracağını zannedenlere tarihi bir ders vereceğiz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İdlib saldırısının ardından ilk kez konuştu İlginizi Çekebilir Cumhurbaşkanı Erdoğan, İdlib saldırısının ardından ilk kez konuştu Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a tepki: Bu nasıl kahkaha? İlginizi Çekebilir Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a tepki: Bu nasıl kahkaha? İnce'den Erdoğan'a: Yazıklar olsun İlginizi Çekebilir İnce'den Erdoğan'a: Yazıklar olsun

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...