6 ayda 6 yeni ofis açtılar!

Enterprise, Ankara’da bulunan Yüksek Hızlı Tren (YHT) Garı içerisinde yeni bir ofis açtı. Pandeminin başından bu yana Bodrum, Antalya, Sivas, Fethiye ve İstanbul’da şehir içi ofisler açan Enterprise, böylece altıncı ofis yatırımını da gerçekleştirmiş oldu.

6 ayda 6 yeni ofis açtılar!

Enterprise, 2020 yılında odaklandığı büyüme hedefleri doğrultusunda şehir içi ofislerinin yatırımlarına devam ediyor. Corona virüsü (Covid-19) salgını sonrası yeni normale dönüşün getirdiği mobilite ihtiyacıyla birlikte Bodrum, Antalya, Sivas, Fethiye ve İstanbul'da şehir içi ofisleri açan Enterprise, son olarak Ankara YHT Garı içerisindeki yeni ofisinde hizmet vermeye başladı. Ankara YHT Garı ile birlikte pandeminin başından bu yana toplamda 6'ncı ofis yatırımını gerçekleştiren marka, yıl sonuna kadar şehir ofislerinin sayısını 40'a kadar çıkarmayı hedefliyor.

Enterprise Türkiye CEO'su Özarslan Tangün

Enterprise Türkiye CEO'su Özarslan Tangün, “Enterprise olarak pandemi döneminde de müşteriyi odağımıza alarak hareket ettik ve hijyeni işimizin temel unsur olarak ele aldık. Bu noktada şehir içi ofis yatırımları da yaparak müşterilerimizin araç kiralama süreçlerini olabildiğince kolaylaştırmayı hedefliyoruz” açıklamasında bulundu. Araç kiralamaya yönelik talebi de değerlendiren Tangün, “İnsanlar pandeminin etkisiyle toplu ulaşımdan uzak durmaya çalışıyor. Bunun etkisiyle araç kiralamaya olan ilgi artıyor. Sadece günlük, haftalık değil aynı zamanda aylık kiralamada da talep artışını görebiliyoruz” dedi.

Ankara Antalya bodrum büyüme Corona istanbul Sivas Türkiye
Loading...