Corona sürecinde yapılacak ilk yarış!

TransAnatolia bu yıl 15-22 Ağustos 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Covid-19 salgın sürecinde yapılacak ilk yarış olma özelliğini taşıyan TransAnatolia’ya başvurular ise 31 Temmuz tarihine kadar devam ediyor.

Corona sürecinde yapılacak ilk yarış!

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu ve Türkiye Motosiklet Federasyonu desteğiyle düzenlenecek TransAnatolia Rally Raid için geri sayım başladı. Yeni düzenlemeler ve devletin getirmiş olduğu kurallara uyarak yapılacak yarış, bu yıl 10. senesini kutluyor…

İstanbul'dan başlayacak 2.850 km'lik rota; Bolu Abant, Haymana ve Karadağ'a kadar devam edecek ve aynı şekilde dönüş rotasıyla Şile'de son bulacak. 4×4 otomobil, kamyon, motosiklet, SSV ve ATV kategorilerinde yarışılan TransAnatolia, zorlayıcı parkurlar, özel etaplarla yerli yabancı onlarca yarışçıya macera dolu günler yaşatacak.

COVID-19 ÖNLEMLERİ ALINACAK!

Önlemlerin en başında yarış başlamadan önce tüm katılımcıların ve organizasyon ekibinin Covid-19 testinden geçirilecek olması geliyor. Açık alanlardaki temas alanlarında sosyal mesafe kurallarının uygulanması ve tüm organizasyon alanlarının yoğun olarak dezenfekte edilmesi de diğer önlemler arasında. Kamplar da bu tedbirler kapsamında hazırlanacak.

ATV Bolu Corona istanbul Karadağ motosiklet otomobil Türkiye