Ege Denizi’nde 4.4 büyüklüğünde deprem… Son depremler listesi

Ege Denizi'nde 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD verilerine göre merkez üssü İzmir'in Urla ilçesi açıkları olan depremin derinliği 5 kilometre olarak belirlendi. Son depremler hakkındaki tüm bilgiler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından paylaşılmaya devam ediyor.

Ege Denizi’nde 4.4 büyüklüğünde deprem… Son depremler listesi

AFAD verilerine göre saat 10:30’da Ege Denizi’nde 4.2 büyüklüğünde deprem yaşandı. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü ise depremin büyüklüğünü 4.3 olarak açıklarken, merkez üssü olarak Oniki Adalar Akdeniz olarak gösterdi. İzmir ve çevre illerde de hissedilen sarsıntıyla ilgili henüz olumsuz bir olayın yaşanmadığı bildirildi.

SON DEPREMLER

Yaşanan depremlerin saatini ve büyüklüğünü anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi(BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

TOKİ'nin Elazığ'da yaptığı deprem konutlarında çatlaklar görüldü İlginizi Çekebilir TOKİ'nin Elazığ'da yaptığı deprem konutlarında çatlaklar görüldü Rapor hazırlandı: Erzurum'daki olası deprem için önemli uyarı İlginizi Çekebilir Rapor hazırlandı: Erzurum'daki olası deprem için önemli uyarı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...