Hastanede dehşet! Sağlık çalışanı ölü bulundu

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tekniker olarak görev yapan sağlık memuru, hastane içerisinde göğsünden vurulmuş şekilde bulundu. Hastanenin acil servisine kaldırılan sağlık çalışanı, yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Polis olayın intihar mı yoksa cinayet mi olduğunu belirlemek için geniş çaplı soruşturma başlattı.

Hastanede dehşet! Sağlık çalışanı ölü bulundu

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi ortopedi polikliniğinde görevli sağlık teknisyeni 45 yaşındaki Savaş Hamurcili, pansuman odasında vurulmuş halde bulundu. Hastane doktorlarının tüm müdahalelerine rağmen Hamurcili kurtarılamadı.

YANINDA SİLAH BULUNDU

Hamurcili'nin yanında olayda kullanılan silahın bulunması ve diğer bazı tespitler, olayın intihar olabileceği olasılığını gündeme getirdi. Polis kaynakları da olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü, geniş çaplı araştırma yapıldığını belirtti.

Doktorun boğazını kesti, bir yılda tahliye edildi İlginizi Çekebilir Doktorun boğazını kesti, bir yılda tahliye edildi Doktora silahlı saldırı İlginizi Çekebilir Doktora silahlı saldırı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...