İstanbul’da sopalı arazi anlaşmazlığı kavgası

Esenyurt'ta akrabalar arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle kavga çıktı. Kavga sırasında bir kişiye sopalarla vurulması cep telefonu kamerasına yansıdı. 

İstanbul’da sopalı arazi anlaşmazlığı kavgası

Olay dün öğle saatlerinde Esenyurt Bağlarçeşme Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, Van’da bulunan arazi nedeniyle akraba olan iki grup arasında sözlü tartışma çıktı.

EVE SAKLANDILAR

Tartışma, sopalı kavgaya dönüştü. Bir ailenin, kaçıp eve saklanmasının ardından saldırganlar daireye taş atmaya başladı.  Eve saklanan aile üyelerinin dışarı çıkmaması üzerine saldırganlar olay yerinden ayrıldı.

Yaşanan kavga anları, çevrede bulunan bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. Kameraya gruptan bir kişinin sopalarla dövülmesi yansıdı. DHA

Afgan uyruklu sapık, genç kıza dehşeti yaşattı! Cinsel istismara kalkıştı, başına taşla vurdu İlginizi Çekebilir Afgan uyruklu sapık, genç kıza dehşeti yaşattı! Cinsel istismara kalkıştı, başına taşla vurdu Husumetli iki aile arasında bıçak ve sopalı kavga İlginizi Çekebilir Husumetli iki aile arasında bıçak ve sopalı kavga