‘Kız kaçırma’ iddiası ortalığı karıştırdı

İstanbul Sultangazi'de sevgilisiyle kaçan genç kız, ailesiyle yolda karşılaştı. Genci linç etmeye çalışan ailenin elinden polis ve mahalleli kurtardı.

‘Kız kaçırma’ iddiası ortalığı karıştırdı

Olay, Cebeci Mahallesi Eski Edirne Asfaltı’nda yaşandı. İddiaya göre, ismi öğrenilemeyen bir genç kız, sevgilisiyle kaçtı. Akşam saatlerinde cadde üzerinde yürüyen ikiliyi, genç kızın ailesi gördü.

LİNÇ ETMEYE KALKTILAR

Genç kızın iki ağabeyi ve diğer aile üyeleri, genci linç etmeye kalkıştı. Caddede bulunan bir iş merkezine sığınan adamı linçten çevredekiler korudu. Ortalığın karıştığı olay yerine ihbar üzerine çok sayıda polis sevk edildi.

Aile üyelerini sakinleştirmeye çalışan polis, kızın sevgilisini de polis aracına götürdü. O sırada genç kızın ağabeyleri sevgilisine saldırmaya çalıştı.

Polis, saldırıya engel olurken genç kızla sevgilisi ve aile üyeleri polis merkezi amirliğine götürüldü. Genç kızın ailesi linç etmeye kalkıştıkları gençten şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. DHA

Diyarbakır'da ortalık karıştı! Ölü ve yaralılar var İlginizi Çekebilir Diyarbakır'da ortalık karıştı! Ölü ve yaralılar var Kız kaçırmaya geldiler, kundakçı sanılıp linç edildiler İlginizi Çekebilir Kız kaçırmaya geldiler, kundakçı sanılıp linç edildiler