Fırtınada çatı katından düşen demirlerden 9 saniyeyle kurtuldular 

Bursa'da, dün akşam etkili olan fırtınada, çatı katından otomobilin üzerine plastik masa ve demir parçalar düştü. Aracın yanında oturanların, düşen parçalardan 9 saniye ile kurtuldukları anlar, güvenlik kamerasınca kaydedildi.  

Fırtınada çatı katından düşen demirlerden 9 saniyeyle kurtuldular 

Kentte dün akşam etkili olan sağanak ve fırtına, yaşamı olumsuz etkiledi. Orhangazi ilçesi Camikebir Mahallesi Orhanbey Caddesinde, Barış Atış’a ait iş yerinin önünde oturanlar, şiddetli rüzgarın etkisiyle bazı parçaların çatından düşmeye başladığını fark edince içeri girdi.

Gençler, kalktıktan 9 saniye sonra binanın çatı katındaki plastik masa ve demir parçalar ile tabureler, park halindeki otomobilin üzerine düştü. Gençlerin yara almaktan 9 saniyeyle kurtulduğu anlar, iş yerinin güvenlik kamerasınca anbean kaydedildi.

Olayı anlatan Barış Atış, “Arkadaşlarla oturuyorduk. Demir parçalarının düştüğünü görünce içeri girdik. Bir süre sonra çatıdan parça düşüp arabaya vurdu. Arkadaşlarımızdan biri yüzünden hafif yaralandı” dedi. İHA

Aydın'da fırtına: 7 yaralı, 15 iş yeri ile 17 araçta hasar İlginizi Çekebilir Aydın'da fırtına: 7 yaralı, 15 iş yeri ile 17 araçta hasar

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...