İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği İstanbul'un Pendik ilçesi ziyaretinden gülümseten bir diyalog ortaya çıktı.

Akşener'in yanına gelen bir genç, ‘Aleyna’ ismindeki sevgilisinin kendisini terk ettiğini söyleyerek kız arkadaşına göndermek üzere bir video çekmek istedi. Akşener gencin isteğini kabul etti.

Genç, Akşener’e seslenerek “8 ay peşimde koştu, sonra terk etti. Meral hanım şöyle bir video çekersek ‘seviyor’ falan derseniz belki…” ifadelerini kullandı.

"İLAN-I AŞK SERBEST AMA SERTLİK YOK"

Gencin isteğini geri çevirmeyen Akşener, “Ama yalnız bana bak, kızı zorlamak yok, bak bacağını kırarım. İlan-ı aşk edebilirsin, yalvarabilirsin, serbest ama sertlik yok” şeklinde konuştu.

[caption id="attachment_6025568" align="alignnone" width="1200"] Gencin video çekme isteğini kabul eden Akşener, "Kızı zorlamak yok, İlan-ı aşk edebilirsin, yalvarabilirsin, serbest ama sertlik yok" ifadelerini kullandı.[/caption]

KIZ ARKADAŞI İÇİN VİDEO ÇEKTİ

Genç, cep telefonuyla video çekerken, Akşener, “Aleyna, kızım bu çocuk senin için yanıyor. Ağladı bana. ‘Beni terk etti’ diyor. Kızım acı şuna eğer seviyorsan” ifadelerine yer verdi.

[old_news_related_template title="Bir esnaf, Akşener'e böyle feryat etti: Buralar yangın yeri gittikçe kayboluyoruz" desc="İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bir süredir devam eden esnaf ziyaretleri kapsamında dün Kütahya’daydı." image="https://sozcuo01.sozcucdn.com/wp-content/uploads/2020/09/01/iecrop/basliksiz-23_16_9_1598996558.jpg" link="https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/bir-esnaf-aksenere-boyle-feryat-etti-buralar-yangin-yeri-gittikce-kayboluyoruz-6018291/"]

[old_news_related_template title="Akşener'den Cumhurbaşkanı adaylığı açıklaması" desc="Halk TV canlı yayınında konuşan İYİ Parti lideri Meral Akşener, Cumhurbaşkanı adaylığı konusunda, 'Elbette olmayı çok isterim herkes gibi. Çok iyi işler yapacağımıza da inanıyorum. Ancak Cumhurbaşkanı olacağım diye Türkiye'nin geleceğiyle oynamayacağım' dedi. Abdullah Gül'ün olası Cumhurbaşkanı adaylığı için, 'O gün geldiğinde bakılır. Ben Sayın Gül'e herhangi bir itiraz konumunda 24 Haziran'da da olmadım' açıklamasını yaptı. Akşener, erken seçim için ise 2021 Haziran'ı işaret etti." image="https://sozcuo01.sozcucdn.com/wp-content/uploads/2020/08/28/iecrop/aksener-halk-tv_16_9_1598645146.jpg" link="https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/aksenerden-cumhurbaskani-adayligi-aciklamasi-6012101/"]