Dehşete düşüren olay 14.00 sıralarında Atalar Mahallesi 1343 Sokak'ta meydana geldi. İnşaat ustası olan Emin Ülker, takip ettiği eşi Özlem Ülker ile arkadaşı Yusuf Cavlak'a, sokakta birlikte yürüdükleri sırada pompalı tüfekle art arda ateş ederek kaçtı.

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine acil sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Sağlık ekibi, Cavlak'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Göğsüne aldığı saçmalarla ağır yaralanan Özlem Ülker ise kaldırıldığı Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nde doktorların müdahalesine rağmen hayatını kaybetti.OLAY YERİ YAKININDA İNTİHAR ETTİ

Polis, olayın ardından kaçan Emin Ülker'in yakalanması için çalışma başlattı.

Çifte cinayet şüphelisi Emin Ülker, olay yeri yakınlarındaki 1333/1 Sokak'taki bir bahçe içerisinde ölü bulundu. Ülker'in olayda kullandığı tüfeği çenesini altına dayayarak intihar ettiği belirlendi.

Her iki olay yerinde yapılan inceleme sonrası Cavlak ve Ülker'in cansız bedenleri Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Yapılan araştırmada, Emin Ülker'in eşi Özlem ile müzisyen arkadaşı Yusuf Cavlak arasında ilişki olduğu iddiasıyla silahlı saldırıyı gerçekleştirdiği öğrenildi.

Özlem Ülker ve Yusuf Cavlak


SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIM YAPMIŞ

İntihar eden Emin Ülker'in daha önce sosyal medyada paylaşım yaparak “Benim ölümümden Yusuf Cavlak ve eşim Özlem Ülker sorumludur. Hakkım herkese helal olsun. Eşim ve Yusuf Cavlak hariç” yazdığı ortaya çıktı. Çatı ustası olan Emin Ülker’in KKTC'de müzisyenlik yapan Yusuf Cavlak’a evini açtığı daha sonra ise eşi ile arasının bozulduğu iddia edildi.

Cavlak ile genç kadının birlikte yaşadığı, bu nedenle Emin Ülker ile sık sık tartıştığı ileri sürüldü.