Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ev dekorasyonunda 2018 trendleri: Sakinlik ve Huzur
Ev dekorasyonunda 2018 trendleri: Sakinlik ve Huzur
Yaşam alanlarında doğal dokular kullanmak isteyenlere hitap eden pek çok mobilya tasarımı var. Bu tasarımlar, 2018 yılında da dekorasyon trendlerini takip edenlerin tercihleri arasında yer alacak gibi görünüyor…
Ev Dekorasyon 6 Eylül 2017 - 14:41

SAKİN VE HUZURLU

Sonbahar dekorasyon trendleri arasında bu sene sakin ve huzurlu ortamlar bir adım öne çıkıyor. Yalın şekli ve dokusuyla kullanıldıkları ortamda dingin bir atmosfer yaratan mobilya tasarımları, yaşam alanlarında farklı bir atmosfer yaratıyor. Doğal ve pastel renkleri aksesuarlar kullanmak, bu ortamları sonbahara hazırlıyor.

dekorasyon-ic

BAKIR VE PİRİNÇ

Doğadan ilham alan tasarımların çoğunlukta olduğu mekanlarda hafif bir parıltıya imza atmak isterseniz, 2018'e damga vuracak detaylar arasında pirinç ve bakır detaylar yer alıyor. Sofistik ve modern tarzı bir arada yansıtmak isteyenler için pirinç kaplı eşyalar şehir ışıklarına atıfta buluyor. Kadife kumaş kaplı koltuklara ise bakır renkli detaylar göz alıcı şekilde eşlik ediyor.

dekorasyon-ic-2

ŞIK VE KULLANIŞLI

Her an hareketliliğin hakim olduğu, kalabalık evlerin vazgeçilmezleri arasında, kullanışlı yemek masaları demirbaş olarak adlandırılabiliyor. Dikdörtgen veya yuvarlak seçenekleri bulunan yemek masaları, büyüyebildikleri ölçüde tüketiciye kullanım kolaylığı sağlıyor. Klasiklerden vazgeçmeyenlere mavi ve gümüş renkler kullanıldıkları yaşam alanına ferahlık katarken, sonbaharda keyif yapmaya yarayacak konforlu koltuk ve kanepeler de evinizin kışa hazırlarken, şık alternatifler arasında yer alıyor.

dekorasyon-ic-3

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.