Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eski manken Monica McDermott intihar etti! Cansız bedenini 12 yaşındaki oğlu buldu
Eski manken Monica McDermott intihar etti! Cansız bedenini 12 yaşındaki oğlu buldu
Bir süredir depresyon, stres kontrolü ve alkol tüketimi konularında sorunlar yaşayan eski manken, 12 yaşındaki oğlu tarafından ölü bulundu. Adli tıp, Monica McDermott’un aslında kendisini öldürmek istemediğinin düşünüldüğünü açıkladı
Magazin 5 Temmuz 2018 - 19:37

44 yaşındaki eski manken Monica McDermott, şöhret günlerinin geride kalmasının ardından, depresyon ve stres kontrolü konularında yaşadığı sorunları aşabilmek için alkole sığındı.

Ancak alkol yine çare olmadı ve Monica McDermott zaman geçtikçe batağa saplandı. Aralık ayında 12 yaşındaki oğlu elindeki şampanya şişesini alınca odasına çıkan kadın, kendisini astı. Bir süre sonra odasına çıkan oğlu ambulans çağırsa da, McDermott günler süren yaşam mücadelesinin ardından öldü.

UZMANLAR ÇAĞRI YAPTI

Adli tıp, konu hakkındaki raporunu kamuoyuna yeni açıkladı. Rapora göre, eski model yardım çığlığını İngiltere'nin Cheshire bölgesinden dünyaya duyurmak istiyordu. Uzmanlar, Monica McDermott'un kesin bir şekilde ölmek istediğine dair yeterli bulguyu göremediklerini ifade etti.

Konuyu sayfalarına taşıyan İngiliz gazeteleri, bu tarz sorunlar yaşayan insanlara uzmanlara danışmaları için çağrıda bulundu.

nintchdbpict000418110839

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.