Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fatih Portakal da Altın Kelebek adaylığından çekildi
Fatih Portakal da Altın Kelebek adaylığından çekildi
Bir şampuan firmasının sponsor olduğu "Altın Kelebek Ödülleri" için adı geçen sunucu Didem Arslan Yılmaz'ın ardından ekranların sevilen yüzü Fatih Portakal da adaylıktan çekildiğini bir paylaşım yaparak duyurdu. Gelen tepkilerin ardından aday gösterilen diğer isimlerin nasıl hareket edeceği merak konusu oldu.
Magazin 3 Ekim 2019 - 10:14

“Altın Kelebek Ödülleri” adı altında “yılın enleri” ödüllerine gazeteci olarak aday gösterilen Didem Arslan Yılmaz, “bu tiyatronun içinde yer almak istemem” diyerek duruma tepki göstermişti. Yılmaz’ın gösterdiği tepkinin ardından bir çıkışta sunucu Fatih Portakal’dan geldi.
OYUNUNUZUN PARÇASI OLMAK İSTEMİYORUM

Yılmaz’ın gösterdiği tepkinin ardından FOX Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal’da aday olduğunu öğrenince adaylıktan çekildi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında “Didem Aslan'ın düşündüğü gibi” diyen Portakal, “Oyununuzun parçası olmak istemiyorum” dedi. Fatih Portakal’ın yaptığı paylaşım şu şekilde: “Altın Kelebek'e aday adayi olduğumu öğrendim. Aday adaylığında yer alan ismimin çıkarılmasını istiyorum. Gerekçem, Didem Aslan'ın düşündüğü gibi sonucunun önceden belli olması. Yetkililer talebimi dikkate alırlar umarim. Oyununuzun parçası olmak istemiyorum”

BİR TEPKİ DE İRFAN DEĞİRMENCİ’DEN

Ödül sahiplerinin önceden belirlendiği iddia edilen Altın Kelebek ödüllerine Didem Arslan Yılmaz ve Fatih Portakal’dan sonra Halk TV sunucusu İrfan Değirmenci de tepki gösterdi. Değirmenci, “Şimdi baktım benim de adımı yazmışlar aday adayı diye. Didem Arslan Yılmaz haklı. Çıkarın benim de adımı o listeden. Reddediyorum peşinen. Şampuan reklamınıza başka figüran, danışıklı dövüşünüze başka pehlivan bulun!” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Fatih Portakal'dan seçim mesajı: Sonuca artık katlanırlar Fatih Portakal’dan seçim mesajı: Sonuca artık katlanırlar

Son güncelleme: 13:25 - 03.10.2019