Gökçe Bahadır kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte biyografisi…

Hayranları Google üzerinden Gökçe Bahadır kimdir? Kaç yaşında ve nereli? gibi sorularla güzel oyuncu hakkında bilgi almak istiyor. İşte son dönemde dizisi ve oyunculuğu ile adından söz ettiren Gökçe Bahadır'ın biyografisi.

Gökçe Bahadır kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte biyografisi…

Bu akşam Gökçe Bahadır kimdir? Kaç yaşında ve nereli? sorusu çok sorulacak. Hem televizyon hem de tiyatro dünyasının aranan isimlerinden Gökçe Bahadır son dönemde magazin dünyasında çok konuşulan isimlerden biri.

Hem televizyonda hem de pek çok dizi ve yapımda rol alan Gökçe Bahadır, sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden. Bu günlerde Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Oya karakterini canlandıran başrol oyuncusu Gökçe Bahadır, izleyicilerin en çok merak ettiği konulardan. İşte ayrıntılar…

gökçe bahadır sözcü ile ilgili görsel sonucu

GÖKÇE BAHADIR KİMDİR?

Gökçe Bahadır, 9 Kasım 1981 tarihinde İstanbul'da doğdui. Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümünden mezun olarak eğitim hayatını tamamlayan Bahadır, bir süre boyunca Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuk eğitimi aldığı dönemde Fenerbahçe FM'de radyo programı sunan Gökçe Bahadır, mezuniyetinin ardından Best TV'de VJ'lik yaptı ve ardından Show TV'de Sinyal programını sundu.

Sırasıyla bir dönemin önde gelen dizilerinden Tatlı Hayat, Beşik Kertmesi ve Mühürlü Güller'de rol aldı. Oyunculuğuyla dikkat çeken Gökçe Bahadır, başarılı yapımlar arasında yer alan Hayat Bilgisi adlı dizide “törpü” karakterini canlandırdı ve tanınan isimlerden oldu.

Kanal D'de yayınlanan ve bir döneme damgasını vuran Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı Leyla karakteriyle oyunculuk kariyerinin zirvesine ulaştı. Yaprak Dökümü dizisinin ardından yine Kanal D'de yayınlanan Kayıp Şehir dizisinde rol aldı ve bu dizideki rolüyle daha çok ünlendi ve ödüller kazandı.

Gökçe Bahadır, ardından Star TV'de yayınlanan Aramızda Kalsın ve Hatırla Gönül dizisinde rol almış ve oyunculuk kariyerini sürdürmüştü. Performansıyla dikkat çeken Bahadır, yakın dönemde Kanal D'de ekrana gelen Adı Efsane dizisinde başrol oynamıştır.

Son olarak da Star TV'de geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başlayan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde başrol oyuncusu olarak Oya karakterini canlandırmaya başlamıştır.

Gökçe Bahadır soğuk suya atladı şoka girdi! İlginizi Çekebilir Gökçe Bahadır soğuk suya atladı şoka girdi!

 

Gökçe Bahadır sevgilisiyle tatilde İlginizi Çekebilir Gökçe Bahadır sevgilisiyle tatilde