Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kalbimdeki Deniz’in yayın günü değişti! Kalbimdeki Deniz hangi gün yayınlanacak?
Kalbimdeki Deniz’in yayın günü değişti! Kalbimdeki Deniz hangi gün yayınlanacak?
Cumartesi akşamları ekrana gelen ve Kalbimdeki Deniz'in yeni bölümü için yayın tarihi değişti. Hafta içi yayın akışına eklenen dizinin sevenleri yeni bölüm fragmanını bekliyor. Peki Kalbimdeki Deniz hangi günler yayınlanacak? Yeni bölüm fragmanı geldi mi? İşte merak edilenler...
Magazin 18 Şubat 2018 - 11:12

Yapımcılığını Pastel Film/Yaşar İrvül ve Efe İrvülın yaptığı, yönetmenliğini Hakan İnan'ın üstlendiği, senaryosunu Serdar Soydan, Berat Deniz Demirbilek ve Kerem Bozok'un kaleme aldığı, başrollerini Kutsi, Özge Özberk, Yeşim Ceren Bozoğlu ve Hakan Eratik paylaştığı, Kalbimdeki Deniz; dizisi, yeni gününde izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

KALBİMDEKİ DENİZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

FOX'un sevilen dizisi “Kalbimdeki Deniz” artık Cumartesi günleri yerine, Pazartesi günleri ekrana gelecek. “Kalbimdeki Deniz” 26 Şubat Pazartesi itibarıyla her Pazartesi heyecan dolu yeni bölümleriyle saat 20.00'de FOX'ta

fox-kalbimdeki-deniz_

KALBİMDEKİ DENİZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ Mİ?

Ece'nin büyük bir öfke patlaması yaşayarak çıkıp gitmesi Mirat'ın evindeki dengeleri bir kez daha alt üst etmiştir. Ece'nin söyledikleri doğru mudur? Haklılık payı var mıdır tüm bu hiddetinin? Deniz ve Mirat bunu düşünmeye başlar ve bunu yaparken, kendileri ve hatalarıyla yüzleşmek zorunda kalırlar. Bu süreç ikisi için yepyeni ve sancılı bir dönemin başlangıcı olacaktır.

Mirat, Ece'nin geride bıraktığı oğlunu, Yusuf'u düşünürken, Deniz sinir krizi geçiren ve nerede olduğunu bilmediği kızının tarafında yer alacaktır. Deniz ve Mirat’ın aşkı çocuklarıyla, çocuklarına duydukları sevgi ve bağlılıkla sınanacaktır. Hülya, İzak'ın polislerden kaçtığını öğrenmiş, onun bir şekilde çıkıp gerçekleri anlatmasının önüne geçmek istemektedir. Ama nasıl? İzak'ın Mirat ya da kanun karşısına çıkıp doğruları söylemesine nasıl engel olacaktır Hülya? Figen'se Ece'nin ortada olmadığını fark etmiş, üzgün ve kızgın bir haldeki Yusuf'u teskin etme vazifesini seve seve üstlenmiştir.

Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

KALBİMDEKİ DENİZ YENİ FRAGMAN

KALBİMDEKİ DENİZ SON BÖLÜM

YAYINLANAN SON FRAGMAN: