Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Melisa Şenolsun kimdir? Kaç yaşında ve aslen nereli? Nefes Nefese’nin Rüya’sını yakından tanıyalım…
Melisa Şenolsun kimdir? Kaç yaşında ve aslen nereli? Nefes Nefese’nin Rüya’sını yakından tanıyalım…
Melisa Şenolsun kimdir? Kaç yaşında ve aslen nereli? soruları dizinin başlaması ile birlikte magazin dünyasının en çok merak edilen konularından birisi oldu. Genç ve güzel oyuncu hakkında merak edilenler ve dizideki karakterinin analizi haberimizde.
Magazin 1 Ağustos 2018 - 15:46

Uğur Yücel’İn hem yönetmenliğini hem de oyunculuğunu yaptığı Nefes Nefese’nin Rüya’sı Melisa Şenolsun kimdir? Kaç yaşında ve aslen nereli? İşte güzel oyuncu hakkında merak edilenler, biyografisi ve kısa bir hayat hikayesi….

MELİSA ŞENOLSUN KİMDİR?

Melisa Şenolsun 24 Eylül 1996 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Aslen İzmirli olan güzel oyuncu Melisa Şenolsun İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur. 20 yaşında olan genç oyuncunun Efecan Şenolsun adlı bir erkek kardeşi bulunmaktadır. Melisa Şenolsun’un boyu 1.70 cm, kilosu ise 59 kilodur.

melisa-senolsun-instagram-1

melisa-senolsun-instagram

6 yaşından itibaren tiyatrolarda rol almaya başlayan Melisa Şenolsun ablası sayesinde tiyatroya adım atmıştır. Ablasının tiyatro gösterisini izlemeye giden Melisa Şenolsun ablası gibi oyuncu olmaya karar vermiştir. 7 sene boyunca jimnastik ve bale kurslarına giden Melisa Şenolsun sporla iç içedir. Melisa Şenolsun’un saçları sarı, gözleri ise yeşildir. Melisa Şenolsun evli olmayıp Mehmet Ozan Dolunay ile aşk yaşamaktadır.

melisa-senolsun-instagram-2

melisa-senolsun-instagram


MELİSA ŞENOLSUN ‘un DİZİDEKİ KARAKTERİ –  Rüya Kıran

23 yaşındaki Rüya güzel, duru, narin ama olmadık tehlikelere atılabilecek kadar da gözü kara bir kızdır. Annesini bulmak için Berlin’den çıkıp Suriye’ye gitmeye cesaret etmesi de hep bu gözü karalıktan. Ama ilk bakışta öyle değildir, anlaşılmaz. Rüya, uzak ellerde, hep aile yüzüne hasret yaşamıştır.

 

melisa-senolsun-srattv-com-dizi-sayfasi

melisa-senolsun-srattv

O yüzden mahzun bir yanı vardır Rüya'nın. Ama güçsüz değil… Birbirlerine yoldaş oldukları yıllar içinde Rüya babasına, babası Rüya'ya düşmüş. Ayaz ve Rüya dünyanın birbirine en düşkün baba-kızıdır.

Rüya'ya gelen bir mektupla annesinin yaşadığını öğrenir. Her şey annesini bulmaya karar verdiğinde başlar.

Son güncelleme: 16:00 - 01.08.2018