Siyah İnci 14. bölüm 2. fragmanı geldi! Vural intikam yemini ediyor! Siyah İnci 13. son bölüm izle!

Siyah İnci 14. bölüm 2. fragmanı yayında! Yayınlanan 13. ve son bölümden sonra İzleyiciler Siyah İnci yeni fragman yayınlandı mı diye merak ediyordu. Yeni bölüm fragmanında annesi öldürülen Vural çıldırıyor ve intikam yemini ediyor. Kenan Hazal'dan aldığı kolyeyi iade ediyor. Katil bulunabilecek mi? İşte Siyah İnci 14. yeni fragman ve 13. son bölüm izleme linki...

Siyah İnci 14. bölüm 2. fragmanı geldi! Vural intikam yemini ediyor! Siyah İnci 13. son bölüm izle!

Siyah İnci 14. yeni bölüm 2. fragmanı da geldi. Başrollerinde yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel’in yer aldığı dizinin senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün yazıyor. Kaçırılan Hazal, gittiği yerde karşısında Aziz ve Kenan’ı görünce şok olur.  Kenan Hazal’a kolyesini iade ediyor. İşte Siyah İnci son bölüm özeti ve yeni fragman hakkında ayrıntılı bilgiler…

siyahinci14-2

İkilinin kendisini neden kaçırdıklarına anlam veremez ve tepki gösterir. Aziz ve Kenan’ın onu kaçırmaktaki tek amacı, Jale’nin, Hazal’la olan irtibatını öğrendiğini düşündükleri Vural’dan, Hazal’ı korumaktır. Hazal ise; bu olayın Vural’ı daha da öfkelendirip çığrından çıkaracağından emindir.

siyahinci14-2-1

SİYAH İNCİ YENİ FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Hazal’ın kaçırıldığından şüphelenen Vural öfkeden deliye dönmüştür. Karısını Aziz Toprak’ın kaçırdığını düşünen Vural’ın öfkesi katlanır. Hazal’ı bulmak için heryeri arayan ve Aziz’in bu hamlesinin hesabını sormak için sabırsızlanan Vural, hiç beklemediği bir kumpasın ortasında bulur kendini… Kenan ve Aziz tahmininden çok daha büyük bir hamle yaparak Vural’ı köşeye sıkıştırırlar.

Elindeki son koz olan, Hazal ve Kenan’ın öpüşme görüntülerini, Hazal’a kaptıran Ebru köşeye sıkışmıştır. Üstelik görüntülerin kayıtlı olduğu flashbelleğin, Vural’ın restoranın önünde bulduğu Hazal’ın çantasında olduğundan bihaberdir.

Demiroğlun ailesi, Hazal’ın ortadan kaybolduğu sürede Kenan’ın da yok olmasından işkillenmektedir. Özellikle Irmak, ikilinin beraber olduğundan adı gibi emindir.

siyahinci14-2-3

Vural’a kurulan kumpasla birlikte işler Demiroğlu ailesi için daha da içinden çıkılmaz bir hal alır. Güvenlik şirketinden gelen haber ile Canan büyük bir şaşkınlık yaşar. Irmak’ın fişinin çekildiği anın görüntüleri, aktarım sırasında yedeklenmiştir. Canan hiç vakit kaybetmeden kızının canına kast eden kişiyi öğrenmek için harekete geçer.

SİYAH İNCİ 14. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLE


 

İyice köşeye sıkışan Ebru’nun ise gerçeklerin ortaya çıkmasına izin vermeye niyeti yoktur. Hiç beklenmedik ve geri dönüşü olmayan bir hamle yapar Ebru…

siyahinci14siyahinci14-2-5

Siyah İnci yeni fragman henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıdaki linki tıklayarak izleyebilirsiniz.

SİYAH İNCİ YENİ FRAGMAN İZLE

siyahinci14-2-6

SİYAH İNCİ SON BÖLÜM İZLE