Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tolga Karel, Türkiye’ye dönmeyecek
Tolga Karel, Türkiye’ye dönmeyecek
ABD'ye yerleşen ve iş kuran Tolga Karel, oyunculuğu bıraktığını söyledi. ABD'de sağlık sektörüne yönelik büyük yatırım yaptığını belirten Karel, Türkiye'ye dönmeyi düşünmediğini sözlerine ekledi.
Magazin 30 Nisan 2017 - 15:40

Eski eşi Günay Musayeva’nın oğlunu kendisine göstermediğini iddia eden Karel, Musayeva ile boşandıktan sonra Sarah Scott ile evlenmiş ve ABD’ye yerleşmişti. Geçtiğimiz günlerde ABD’den dönünce, bir yıl önce trafikte yaşadığı tartışma nedeniyle gözaltına alınan ve ifade veren Karel, eski oğlunu görmek için savcılığa başvuracağını belirtti. “Oğlumu göremiyorum. Bu hafta başvurularda bulunup görmek için uğraşacağım. Onu çok özledim. Mia da, Cihangir de benim evladım. Birbirleriyle buluşup mutlaka iyi bir kardeş olacaklarını düşünüyorum. Eski eşimi kötü söylemlerinden dolayı Allah'a havale ediyorum” diyen Karel, eski eşine parası olmadığı bahanesiyle nafaka ödemediği iddialarına da yanıt verdi: “Nafaka ödemediğim yalan. Nafakamı da öderim, 600 bin TL'ye araba da alırım. Eski eşime de almıştım.”

SAÇ EKİM SEKTÖRÜNE GİRDİ

Artık oyunculuk yapmayacağını açıklayan Karel, iş insanı olduğunu, ABD’de sağlık ve saç ekim sektörüne yönelik büyük yatırım yaptığını, Türkiye’ye tekrar dönmeyi düşünmediğini ifade etti.