YouTube fenomeni, kaza geçirdi! Ruhi Çenet kimdir?

Video paylaşım sitesi YouTube´da 2,5 milyondan fazla takipçisi olan, çektiği eğitici videolarla ünlenen 37 yaşındaki Muhammet Ruhi Çenet, Gebze- Orhangazi- İzmir Otoyolu'nda kullandığı otomobilin kontrolünü kaybedip, bariyerlere çarptı. Kazada otomobil, hurdaya dönerken, Çenet ve yanındaki arkadaşı yaralandı. Peki Ruhi Çenet kimdir? İşte ayrıntılar...

YouTube fenomeni, kaza geçirdi! Ruhi Çenet kimdir?

YouTube´da yüz binlerce takipçisi olan Çenet İzmir Otoyolu’nda kullandığı otomobilin kontrolünü kaybetti. Bariyerlere çarpan otomobilde Çenet ve arkadaşı yaralandı.

cenet1

Kaza, bu sabah, Gebze- Orhangazi- İzmir Otoyolu’nun Küçük Sanayi Sitesi mevkisinde meydana geldi. Sosyal paylaşım sitesi YouTube´de 2,5 milyondan fazla takipçisi olan ve eğitici videolarıyla ünlenen Muhammet Ruhi Çenet’in Bursa yönünden İstanbul’a gittiği 41 K 1122 plakalı otomobil kontrolden çıktı. Çenet, yol üzerindeki bariyerlere çarparak, dururken otomobil, hurdaya döndü. Kazada Muhammet Ruhi Çenet ile yanındaki arkadaşı 22 yaşındaki Yusuf Fazıl Çuhadar hafif yaralandı.

cenet2

Yaralılar, ihbar üzerine gelen sağlık ekipleri tarafından Orhangazi Devlet Hastanesi´ne kaldırılarak, tedaviye alındı. Çenet ve Çuhadar, bir süre hastanede kontrol altında tutulduktan sonra taburcu edildi. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

RUHİ ÇENET KİMDİR?

Ruhi, Çenet, 1990’da Aydın'da dünyaya geldi. Öğrenim hayatını devam etmek için Hindistan'a gitti ve uzun süre bu ülkede kaldı. Video bloglarında Hindistan'da okumasının onun için önemli olduğunu ve tüm parasıyla bu ülkeyi gezmeye çalıştığını söylüyor. Videolarını ilk olarak Hindistan'da hazırlayıp, yayınlamaya başlasa da daha sonra İstanbul'a taşınıyor.

“Ruhi Çenet Videoları” önemli çünkü onları değerli kılan özellikleri bilgi verici olmaları. Çenet, YouTube kanalıyla yaptığı araştırmaları, öğrendiği bilgileri ilgi çekici bir üslupla sunuyor.
Abonelerine bilgi verici, ufuk açıcı ve bazen de “korkutucu” videolar sunan Çenet'in şu anda 2 YouTube kanalı bulunuyor. “Ruhi Çenet Videoları” adlı ilk kanalının 2 milyondan fazla abonesi bulunuyor. Kanal bugüne kadar yaklaşık 200 milyon izlenme sayısına ulaşmış durumda.

Danla Bilic bu akşam Beyaz Show'da: Youtube fenomeni Danla Bilic kimdir? İlginizi Çekebilir Danla Bilic bu akşam Beyaz Show'da: Youtube fenomeni Danla Bilic kimdir? Enes Batur kimdir? Ünlü Youtuber Enes Batur Altın Kelebek kazandı! İlginizi Çekebilir Enes Batur kimdir? Ünlü Youtuber Enes Batur Altın Kelebek kazandı!