George Clooney ve Whoopi Goldberg gibi ünlü isimlerin menajerliğini yapan Sam Haskell'in oğlu olan Samuel Haskell IV, yeni yayınlanan güvenlik kamera kayıtlarında bir cesedin parçasını çöpe atarken görüldü. TMZ tarafından elde edilen dehşet verici görüntüler, Samuel Haskell IV'ün salı günü öğleden sonra beyaz Tesla'sını Encino'daki bir çöp konteynırının yanına park ettiğini, ardından arkasını açıp büyük bir çöp torbası gibi görünen şeyi çıkardığını gösteriyor. 35 yaşındaki Haskell'in, büyük torbayı çöp kutusuna atmadan önce omzuna almaya çalıştığı görülüyor.
Samuel Haskell IV...
Şok edici görüntüler, çarşamba günü erken saatlerde geri dönüştürülebilir atık toplayan evsiz bir kişinin cesede rastladığı yerde kaydedildi. Polis, gövdede dövme benzeri belirgin bir işaret bulunmadığını ancak bunun muhtemelen Haskell'in kayıp karısı Mei'ye ait olduğuna inandıklarını söyledi. Mei Haskell'in korkunç keşiften önce halihazırda kayıp olduğu ebeveynleri (anne Yanxiang Wang ve baba Gaoshen Li) tarafından bildirilmişti.

ŞİDDET GEÇMİŞİ VAR

Haskell, müfettişlerin evinde cinayet ihtimalini düşündüren önemli miktarda kan ve diğer delilleri keşfetmesinin ardından tutuklandı. Pazartesi günü mahkemeye çıkana kadar cinayet suçlamasıyla 2 milyon dolarlık kefaletle hapiste tutuluyordu.
Mei Haskell...
Parçalanmış cesedin bulunmasından yalnızca bir gün önce, salı günü Tarzana'daki evinin garajından üç büyük çöp torbasını kaldırmaları için işçilere 500 dolar verdiği iddia edildi. Kendisini yönetmen olarak tanımlayan ve internette düşük bütçeli videolardan oluşan klipler yayınlayan Haskell'in şiddet geçmişi var. Aralık 2008'de de ölümcül silahla iki kez saldırı suçuyla suçlandı, darp iddiasında bulunmadığını ileri sürdü ve 2010 yılında üç yıl denetimli serbestlik cezasına çarptırıldı.