Reklamsız Sözcü

10 gün önce taşındıkları evde ölü bulundu

İzmir'de 3 katlı binanın zemin katından gelen kötü kokuları fark edenler, polise haber verdi. Polis ekibi olay yerine gelince korkunç gerçek ortaya çıktı.

android-time 16:36 19 Temmuz 2015
10 gün önce taşındıkları evde ölü bulundu
İzmir'de 3 katlı binanın zemin katından gelen kötü kokuları fark edenler, polise haber verdi. Polis ekibi olay yerine gelince korkunç gerçek ortaya çıktı.

İZMİR’in Bayraklı İlçesi’nde meydana gelen korkunç olayda, geçen ay taksi şoförü 28 yaşındaki Savaş K. ile kaçarak evlenen 21 yaşındaki Elif K., 10 gün önce taşındıkları evde, bıçaklanarak öldürülüp, çıplak halde halıya sarılmış olarak bulundu. Vücudunda çok sayıda bıçak yarası tespit edilen kadının 3 gün önce öldürüldüğü sanılırken, eşi Savaş K.’nın ise katil zanlısı olarak arandığı belirtildi.

3 katlı binanın zemin katından gelen kokuları fark eden kişiler, polise haber verince kan donduran gerçek ortaya çıkmış oldu. Olay yerine gelen polis ekibi, savcının talimatı ve çilingir yardımıyla eve girdi. Ancak ilk anda kötü koku dışında evde bir olumsuzluk görülmedi. Kokunun, eşyaları bile tam olmayan evdeki bir koltuğun arkasında yoğunlaştığını belirlendi. Koltuğun arkasındaki halıyı açan polisler, çıplak haldeki, bıçaklanmış bir kadın cesediyle karşılaştı. Vücudunda çok sayıda bıçak yarası bulunan kadının, geçen 26 Haziran’da taksi şoförü Savaş K. ile kaçarak evlenen Elif K. olduğu tespit edildi.

10 GÜN ÖNCE TAŞINMIŞLAR

Cesedin yaklaşık 3 günlük olduğu tahmin edilirken, çiftin evlerine henüz 10 gün önce taşındıkları ve oturmaya başlamadıkları öğrenildi. Sıcak havanın da etkisiyle çürümeye yüz tutan ve bıçak yaralarının özellikle karın bölgesinde yoğunlaştığı belirtilen Elif K.’nın cesedi, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.

KOCASI ORTALARDA YOK

Katil zanlısı olarak aranan Savaş K.’nın gri renkli bir otomobille kayıplara karıştığı ve yakınlarına Elif K.’nın kendisine ihanet ettiğini söylediği öğrenildi. Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, katil zanlısı Savaş K.’nın yakalanması için çalışma başlattı.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more