Reklamsız Sözcü

Boyama çılgınlığı Cepa’da kazandırdı

Cepa Alışveriş Merkezi, bu keyifli hobiyi uğraş edinenleri bir araya getirdi

android-time 11:37 8 Aralık 2015
Boyama çılgınlığı Cepa’da kazandırdı
Cepa Alışveriş Merkezi, bu keyifli hobiyi uğraş edinenleri bir araya getirdi

Günlük hayatın stresi, hızlı yaşam temposu içerisinde sakinleşme, çocukluğumuza dönme isteği giderek arttı ve büyükler için boyama kitapları tüm dünyada satış rekorları kırmaya başladı. Cepa Alışveriş Merkezi, bu keyifli hobiyi uğraş edinenleri bir araya getirmek, farklı boyama tekniklerini sergilemek ve en beğenilen desenleri ödüllendirmek üzere; www.renginikat.com adlı sitede Cepa Boyama Festivali kapsamında düzenlediği yarışmayı sonuçlandırdı. Yarışmaya 1.642 adet birbirinden renkli eser gönderildi.

Yarışmanın büyük ilgi görmesi karşısında memnuniyetlerini dile getiren Cepa Avm yetkilileri, günceli yakalayarak keyifli, kültürel ve sosyal projelere önem verdiklerini aktardılar. Bu yarışma ile hobilerin önemine dikkat çekerek, her yaşın ilgisini çeken boyama aktivitesi ile stresi azaltılması ve kişilerin kendilerine vakit ayırma fikrini desteklediklerini belirttiler. Uzmanlarında doğruladığı söz konusu hobi, kişilerde doğal olarak stres azaltıcı bir role büründüğü için her geçen gün boyama furyasını katılanların sayısı artıyor.

Internet üzerinden binlerce kişinin katıldığı yarışmada en beğenilen ilk üç tasarım; Ipad Mini, jürinin belirlediği 7 kişi ise; D&R'dan 100 –TL değerinde hediye çeki kazandılar. Cepa, jürinin beğendiği eserleri Ocak ayının ilk haftası avm'de sergilemeyi düşünüyor.

 

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more