Reklamsız Sözcü

Fenerbahçe – Olympiakos maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Fenerbahçe - Olympiakos maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda? Afyon Summer Futbol Fest'de karşılaşacak Fenerbahçe - Olympiakos maçı saati belli oldu.

android-time 10:24 20 Temmuz 2015
Fenerbahçe – Olympiakos maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?
Fenerbahçe - Olympiakos maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda? Afyon Summer Futbol Fest'de karşılaşacak Fenerbahçe - Olympiakos maçı saati belli oldu.

Afyon Summer Futbol Fest turnuvası kapsamında karşılaşacak olan Fenerbahçe Olympiakos maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda? Afyonkarahisar’da 21 Temmuz’da başlayacak “Afyon Summer Futbol Fest” turnuvasındaki Fenerbahçe-Olympiakos ile karşı karşıya gelecek. Aralarında Fenerbahçe , Real Betis, Marsilya ve Olimpiyakos'unda bulunduğu Afyon Summer Football Festival 21-25 Temmuz tarihleri arasında Afyonkarahisar'da gerçekleşecektir.

Afyonkarahisar’da 21 Temmuz’da oynanacak olan Fenerbahçe-Olympiakos maçı saat 20:30’da başlayacak ve mücadele DSmart spordan canlı olarak yayınlanacak. Afyon Summer Futbol Fest turnuvasında 4 maç yapılacak. Maçlar; 21, 22, 23 ve 25 Temmuz'da oynanacak. İlk gün Fenerbahçe – Olympiakos, ikinci gün Fenerbahçe­ – Marsilya, 3'üncü gün Olympiakos­ – Real Betis, 4'üncü gün ise Real Betis­ – Marsilya karşılaşacak.

Afyonkarahisar’da, 21 Temmuz’da başlayacak  “Afyon Summer Futbol Fest” turnuvasındaki Fenerbahçe-Olympiakos maçının  biletlerinin satışa çıkarıldı.  Kentte bir süre önce yapımı tamamlanan 15 bin kişi kapasiteli  stadyumda gerçekleştirilecek turnuvaya Fenerbahçe, Real Betis, Olimpik Marsilya ve Olympiakos katılacak. Afyonkarahisar Fenerbahçeliler Derneği Başkan Yardımcısı Ali Hancıoğlu, Fenerbahçe’nin Yunanistan’ın  Olympiakos takımı ile oynayacağı maçın biletlerinin 100 ila 150 lira arasında  satışa çıktığını bildirdi. Afyon Summer Futbol Fest turnuvasında Fenerbahçe’nin yeni transferlerinin ilk defa sahaya  çıkmasının beklendiğini belirten Hancıoğlu, Afyonkarahisar’da oynanacak maçlarda  herkesin desteklerini beklediklerini kaydetti.

Olympiakos Afyonkarahisar’da

Yunanistan Süper Liginin son şampiyonu olan Olympiakos, 21-25 Temmuz’da yapılacak “Afyon Summer Futbol Fest”e katılmak üzere Afyonkarahisar’a geldi. Akşam saatlerinde özel uçakla Zafer Havalimanı'na inen Olympiakos, turnuvanın yapılacağı tesisin yakında bir otele yerleşti. Olympiakos’un otele girişi esnasında takım marşı çalındı. Olympiakos’un 63 kişilik kafilede özel aşçılarını da beraberlerinde getirdiler.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more