Reklamsız Sözcü

İstanbul Ümraniye’de çıplak kadın cesedi bulundu

Ümraniye'de yaklaşık 3 gün önce ölmüş olduğu belirlenen 50 yaşlarında çıplak kadın cesedi bulundu.

android-time 18:37 9 Aralık 2015
İstanbul Ümraniye’de çıplak kadın cesedi bulundu
Ümraniye'de yaklaşık 3 gün önce ölmüş olduğu belirlenen 50 yaşlarında çıplak kadın cesedi bulundu.

 

Ümraniye’de ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri beton segmentleriyle çevrili bir alanda kadın cesediyle karşılaştı. Cesedi dün görmesine rağmen bugün ihbarda bulunan bir kişi şüpheli sıfatıyla gözaltına alındı.

Foto: CİHAN İstanbul Ümraniye’de 3 gün önce öldüğü ifade edilen bir kadın cesedi bulundu.

Olay saat 15.00 sıralarında Esenşehir Mahallesi TEM otoyolu, Çamlıca Gişeleri yakınındaki Doğuş İnşaat’ın segment deposu olarak kullandığı arazide meydana geldi. Yayalara kapalı arazideki beton segmentlerin arasında ceset olduğu ihbari polisi alarma geçirdi. Olay yerine çok sayıda ekip gönderildi. Kısa sürede olay yerine gelen polis 50-55 yaşlarında, çıplak kadın cesediyle karşılaştı. Olay yeri ve çevresi hemen emniyet şeridiyle kapatıldı. Yayalara kapalı olduğu halde cesedi görerek ihbarda bulunan şahıs ise şüpheli sıfatıyla sorguya alındı. İlk ifadesinde çelişkili bilgiler veren zanli daha sonra kelepçelenerek emniyete götürüldü. Cesedin çıplak olmasını ve yüzündeki darp izlerini değerlendiren polis ekipleri tecavüz ve cinayet ihtimali üzerinde duruyor.

Polis, cesedin kime ait olduğunu belirlemek için kayıp ihbarlarını ile çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlatıldı.

CİHAN

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more