Reklamsız Sözcü

Kocasını öldüren kadından şoke eden iddialar!

Ayrılıp yeniden birlikte yaşamaya başladığı eski eşini tabancayla öldüren Çilem Doğan'ndan kan donduran ifadeler.

android-time 18:48 9 Temmuz 2015
Kocasını öldüren kadından şoke eden iddialar!
Ayrılıp yeniden birlikte yaşamaya başladığı eski eşini tabancayla öldüren Çilem Doğan'ndan kan donduran ifadeler.


ADANA’da, ayrılıp yeniden birlikte yaşamaya başladığı eski eşi 33 yaşındaki Hasan Karabulut’u öldüren Çilem Doğan, “Hep mi kadınlar ölecek? Biraz da erkekler ölsün. Namusum için öldürdüm” dedi.

VERDİĞİN DERSLER İÇİN TEŞEKKÜRLER ESKİ SEVGİLİ

Üzerine giydiği İngilizce ‘Verdiğin derslet için teşekkürler eski sevgili’ tişörtlüyle polisler eşliğinde gelen Çilem Doğan iki elinin başparmaklarını kaldırarak ‘İşler yolunda’ mesajı verdi.

Bir kadınla evliyim ama öbürünü de seviyorum

Bir kadınla evliyim ama öbürünü de seviyorum

Yeşilyurt Mahallesi’nde oturan bir kız çocuğu babası Hasan Karabulut, dün evinin yatak odasında öldürülmüş bulundu. Olayla ile ilgili yapılan ilk incelemede, Hasan Karabulut’un vücudunda yakından sıkılmış 6 kurşunun isabet ettiği belirlendi. Cinayeti araştıran polis ekipleri, katil zanlısının, boşanıp beraber yaşadığı Çilem Doğan olduğunu belirledi. Çilem Doğan, babasının evinde yakalanarak gözaltına alındı.

Ankara'da silahlar konuştu!

Ankara’da silahlar konuştu!

SÜREKLİ DÖVÜYOR VE ŞİDDET UYGULUYORDU

Katil zanlısı genç kadın, evliliklerinin ilk gününden beri Hasan Karabulut’tan şiddet gördüğünü ileri sürerek, “Sürekli dövüyor, şiddet uyguluyordu. Bu konuda Bağlar Polis Merkezi’ne verdiğim şikayet dilekçesi de ifade de var. Olayın olduğu gün sabaha karşı eve geldi. Biraz uyuduktan sonra kalktı, benden valiz hazırlamamı istedi. Ben de ne yapacağını sordum, ‘Birlikte Antalya’ya gideceğiz, fuhuş yapacak, para kazanacaksın’ dedi. Karşı çıkınca da dövmeye başladı. Üzerime abanıp, yatağın üzerinde dövüyordu, aklıma yastığın altındaki silah geldi. Hasan’a ait silahı uzanıp aldım, peş peşe ateş ettim. Sonra da kızımı alıp, kapıyı kilitleyip evden çıktım” diye ifade verdi.

İfadesinin ardından adliyeye sevk edilen Çilem Doğan, bileklerinde kelepçe olduğu halde, koluna giren kadın polislerin arasında sağlık kontrolü için Adli Tıp Birimi’ne getirildi. Üzerinde İngilizce ‘Verdiğin dersler için teşekkürler eski sevgili’ yazılı tişört bulunan katil zanlısı genç kadın, cinayeti namusu için işlediğini ileri sürdü. Rahat hareketleriyle dikkat çeken ve kendinden emin adımlarla yürüyen Çilem Doğan, sağlık kontrolünün ardından Adliyeye götürüldü.

Son güncelleme: android-time 18:5909.07.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more