Reklamsız Sözcü

O Ses Türkiye son bölüm: Gecenin performanslarını izle (14 Aralık 2015)

O Ses Türkiye son bölüm, 14 Aralık gecesi ekranlara gelen yarışmacılar jüriyi etkilemek için gösterdikleri O Ses Türkiye gecenin performansları haberimizde.

android-time 23:10 14 Aralık 2015
O Ses Türkiye son bölüm: Gecenin performanslarını izle (14 Aralık 2015)
O Ses Türkiye son bölüm, 14 Aralık gecesi ekranlara gelen yarışmacılar jüriyi etkilemek için gösterdikleri O Ses Türkiye gecenin performansları haberimizde.

O Ses Türkiye, ekranların en çok izlenen yarışması Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden çok farklı sesleri tanıtmaya devam ediyor. O Ses Türkiye’de 14 Aralık’ta ekranlara gelen son bölümde performansları ile jüriyi kendine çevirmeye çalışan yarışmacıların performanslarını haberimizdeki linkten izleyebilirsiniz.

O Ses Türkiye son bölüm gecenin performansları izle

O Ses Türkiye’nin 14 Aralık Pazartesi günü yayınlanan bölümünde Selahattin Cengiz, ‘Şimdi Uzaklardasın’ şarkısını seslendirdi. Hiçbir jüri üyesinin dönmediği Selahattin Cengiz yarışmadan elendi. Selahattin Cengiz, uzun zamandır müzikle uğraşıyor. Küçüklüğünden bu yana Zeki Müren’e olan hayranlığını dile getirirken Gökhan “Şarkıya başladığınızda rahmetli geri geldi” sandım diyerek bu konuya vurgu yaptı. O Ses Türkiye izleyicilerinin isteği üzerine Selahattin Cengiz bir şarkı daha söyledi. Acun Ilıcalı, jürinin Selahattin Cengiz’e dönmemesine şaşırdığını söyledi.

O Ses Türkiye son bölümünde jüri Gökhan Yağmur’un performansına bayıldı. Tüm jüri üyeleri yarışmacının sesine dönerken jüri üyeleri tek tek birer tane yeni şarkı isteğinde bulundular. Gökhan Yağmur, istekleri kıramadı ve önce Ebru Gündeş’in isteğini yerine getirdi. daha sonra Gökhan’ın isteği üzerine Doktor şarkısını söyledi. O Ses Türkiye’de finali kesin görür denilen Gökhan Yağmur, jüri seçimini Hadise’den yana kullandı.

O Ses Türkiye son bölümde sesiyle herkesi etkilemeye başaran bir başka yarışmacı da 20 yaşındaki Emre Sertkaya oldu. O Ses Türkiye’de Emre Sertkaya “Haydi Gel İçelim” şarkısıyla Gökhan – Hakan ile Ebru Gündeş’i kendine çevirmeyi başardı. Ebru Gündeş ile Gökhan – Hakan ikilisi, Emre Sertkaya hakkında çok olumlu şeyler söyledi. Konservatuar öğrencisi olmak isteyen Emre Sertkaya, O Ses Türkiye yarışmasında yoluna Gökhan – Hakan ikilisi ile devam etmeye karar verdi.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more