Reklamsız Sözcü

Puslu bir dünyaya adım atmak

Hakan Çelikel'in başrolünü oynadığı 'Puslu Hayatlar' tiyatro oyunu prömiyerini yaptı.

android-time 15:34 17 Aralık 2015
Puslu bir dünyaya adım atmak
Hakan Çelikel'in başrolünü oynadığı 'Puslu Hayatlar' tiyatro oyunu prömiyerini yaptı.

Ghetto mahallesinde babasız büyüyen Carl, erken yaşta kendini uyuşturucu dünyasının içinde bulur. Hem kullanıcı, hem de satıcı olarak. Ve  hikayenin ana karakteri olan Carl’ın hazin sonu herkesi derinden etkileyecektir.

Hakan Çeliker'in oyunculuğu göz doldurdu

sozcu.com.tr / Gizem Özlen

Kerem Kobanbay ve Savaş Özdural'ın kurucusu olduğu Tiyatro Ak'la Kara, 2015-2016 sezonunda üçü yeni, ikisi geçen sezondan olmak üzere toplam beş oyunla seyircisi ile buluşuyor. Yeni sezonun üçüncü oyunu olan ‘Puslu Hayatlar’ ise ilk gösterimini yaptı. Kobi Brawn'ın yazdığı, Kerem Kobanbay'ın yönettiği Puslu Hayatlar dün gece izleyiciyle buluştu.

Hakan Çeliker, Elif Erdal, Hakan Altuntaş, Can Esendal, Adem Türker, Gizem Yönel, Arda Meriçliler’in rol aldığı ve yönetmenliğini Kerem Kobanay’ın yaptığı ‘Puslu Hayatlar’ seyircilerin beğenisini topladı. Uyuşturucu satmaya ve kullanmaya başlayan Carl’ın hikayesini anlatan oyunda Hakan Çeliker’in oyunculuğu göz doldurdu.

Carl en yakın arkadaşının uyarılarını dinlememiş ve kafasının dikine gitmiştir.

KAÇINILMAZ SON…

Zehir içip ölmemek çok düşük bir ihtimal…

Ghetto mahallesinde babasız büyüyen Carl, erken yaşta kendini uyuşturucu dünyasının içinde bulur. Hem kullanıcı, hem de satıcı olarak. Onu ve fiziksel özürlü kardeşi Mik' ı büyütmek için canını dişine takan annesi Carol ın çabaları sonuçsuz kalmıştır. Kontrolünü kaybeden Carl, iyi niyetli üvey baba adayı Jonathan ile de zıtlaşmaktadır. Uyuşturucu taciri Bandita nın kölesi haline gelir ve önce tek tek sevdiklerini kaybeder, ardından da kaçınılmaz sona doğru sürüklenir.

 

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 15:5917.12.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more