Reklamsız Sözcü

Burcu Esmersoy: Sizlere kırgınım!

Sunucu Burcu Esmersoy önceki akşam Nişantaşı'nda gezerken görüntülendi.

android-time 12:46 11 Temmuz 2015
Burcu Esmersoy: Sizlere kırgınım!
Sunucu Burcu Esmersoy önceki akşam Nişantaşı'nda gezerken görüntülendi.

Sunucu Burcu Esmersoy önceki akşam Nişantaşı’nda gezerken görüntülendi. Arda Turan ile ilgili hakkında çıkan haberler sonrası gazetecilere biraz soğuk davranan oyuncu, bu durumu atlatarak adeta barış imzaladı. Bir hayli keyfi yerinde olan sunucu gazetecilerin mikrofonu uzatması ile, “Çok iyiyiz, gururluyuz.

Bugün Arda’yı İspanya’da güzel bir gezdirmişler. Transfer olduğunda ilk arayıp tebrik edenlerden biri benimdir” dedi. Gazetecilere de kırgın olduğunu söylemeden geçmeyen Esmersoy, “Sizlere biraz kırgındım ama neyse bugün keyfim yerinde konuşacağım” dedi. Hakkında çıkan haberler için yorum getiren sunucu, “Görsel basında canımı yakamaya çalışanlar olduğu fark ettim, ama benim için bu bir ders oldu” dedi.


Bırakalım birbirlerine doysunlar!

Arda Turan ile bir dönem görüşemediği için çıkan haberlere dert yanan Burcu Esmersoy, “Bu durumlara çok canım sıkıldı. Arda ile yoğun iş temposunda olduğumuz için görüşemedik. Zaten çok tatlı bir kız arkadaşı var ve ilk günlerinde rahat bırakmak gerekir” dedi. İnsanın sevgilisi olduğunda zamanını onunla geçirmek istediğini belirten Esmersoy, “Kim olsa kız arkadaşını yanında ister, başkasını görmek istemez. Onları biraz rahat bırakalım ki birbirlerine doysunlar” dedi. 20 gündür yurt dışı tatilinde olduğunu belirten Esmersoy, “Gittiğim yeri söylemem kimseye. İnstagram hesabımada fotoğraf koymuyorum” diyerek oradan ayrıldı.

Burcu Esmersoy yaz havasına girmiş

Burcu Esmersoy yaz havasına girmiş

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more