Reklamsız Sözcü

Hatice ve Ferman Toprak’tan iftar

Sevilen Sanatçılar Hatice ve Ferman Toprak tarafından düzenlenen iftar yemeği organizasyonunda sanat, medya ve iş dünyası bir araya geldi

android-time 16:29 14 Temmuz 2015
Hatice ve Ferman Toprak’tan iftar
Sevilen Sanatçılar Hatice ve Ferman Toprak tarafından düzenlenen iftar yemeği organizasyonunda sanat, medya ve iş dünyası bir araya geldi

Birbirinden ünlü isimleri bir araya getiren iftar yemeğinde sunucu oyuncu Esra Sönmezer, oyuncu Asuman Bora, Türk Sinemasının gamzeli güzeli Bahar Öztan, Cnn Türk Haber Spikeri Burak Törün, Trt Spor Yönetmeni Ayşegül İlemin, oyuncu Erkam Aydar, şarkıcı Serkan Seki, ‘Bu tarz benim’ yarışmacılarından Zeynep Öztürk, ‘Benimle Evlenir Misin?’ yarışmasıyla ünlenen Caner Toygar, model ve oyuncu ikiz kardeşler Ender ve Önder Ataç  gibi birçok isim katıldı.

İş dünyasının da yoğun ilgi gösterdiği iftar  yemeği programında geç saatlere kadar sohbet devam etti.

Gelen davetlilerle bire bir ilgilenen Ferman Toprak ve Hatice Toprak, iftar  yemeğine katılan herkese teşekkür etti.

‘DİĞER SANATÇILARA ÖRNEK OLSUN’

Sufi muzik eşliğindeki Semazen ise tüm konukları büyüledi. Aynı zamanda Hanımeller Yemek Fabrikası  ve Çekmeköy Adanalı Hasan Kolcuoğlu'nun sahibi Düriye Aslantaş konuklarla birebir ilgilendi. Ferman Toprak ve Hatice Toprak; iftar yemeğimizin diğer sanatçı arkadaşlarımıza örnek olmasını istedi.

Proje Organizasyonu ve iletişim danışmanlığı Nerin Özden ve Çağlar Tuncer tarafından yapılan iftar programında Çekmeköy Adanalı Hasan Kolcuoğlu'nun iç mekanında sahne ve özel bazı noktalar  iç mimarlar Sinem Aydın ve Soner Eren Kavak tarafından tasarlandı.

Ferman Toprak'tan yaza özel imaj

Ferman Toprak’tan yaza özel imaj

Son güncelleme: android-time 16:3014.07.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more